Ķekavas "buldodzes" pusfinālā izvirzās vadībā, Inčukalna "koijoti" piedzīvo zaudējumu

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

Latvijas dāmu florbola čempionāta pusfināla sērijā “Ķekavas Bulldogs/NND” komanda izvirzījusies vadībā 2:0 pret Kocēnu “Rubene-1” vienību. Sērija ritēs līdz trim uzvarām, trešā spēle paredzēta 2.aprīlī Kocēnos. Zaudējumu Latvijas otrās līgas pusfinālā piedzīvojuši Inčukalna “Coyote” florbolisti.

Sestdien pirmās spēles pirmajās desmit minūtēs ķekavietes panāca triju vārtu pārsvaru. Vēl pirmajā trešdaļā viešņas divus vārtus atguva, taču otrajā “buldodzes” piebēra pretinieču vārtus pilnus un beigās svinēja graujošu uzvaru 14:3. Anna Mūrniece uzvarētājām guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, Līgai Vancānei 2+3, Elīnai Dīcei 2+2.

Svētdienas mačam bija pavisam cits raksturs. Šoreiz jau “Rubene-1” pirmajā trešdaļā panāca 3:0 savā labā, tomēr Ķekavas florbolistēm izdevās atspēlēties un piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panākt izlīdzinājumu. Pagarinājuma 10 minūtēs uzvaras vārti netika gūti, toties pēcspēles metienu sērijā krietni labāk veicās laukuma saimniecēm – 3:0, spēlē 4:3 un sērijā 2:0. Otrā mača pamatlaikā divus vārtus “Ķekavas Bulldogs/NND” labā guva Anna Mūrniece.

Zaudējumu 1:3 Latvijas otrās līgas pusfināla sērijā pret florbola klubu “Kalsnava” piedzīvojuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Pēc zaudējumiem pirmajās divās spēlēs izbraukumā sestdken trešajā spēlē Cēsīs “koijoti” izcīnīja uzvaru pagarinājumā 7:6 (Renāram Liepiņam 3+0, Dāvim Mintikam 2+1, Jānim Levanovičam 0+4). Taču svētdien Kalsnavas komanda izrādījās krietni pārāka – 9:3.

Spēlē par trešo vietu, kas plānota 9.aprīlī, Inčukalna florbolistu pretinieki būs Talsu NSS/”Adax” komanda.