"Ķekavas Bulldogs" florbolistes iekļūst finālā un nodrošina vismaz sudraba medaļas

Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs” Foto – “PPB Media”, “Ķekavas Bulldogs”

"Ķekavas Bulldogs/NND" kluba florbolistes Latvijas dāmu virslīgas pusfinālā sērijā uzvarējušas Kocēnu kluba “Rubene” otro komandu “Rubene-1” un iekļuvušas finālā, līdz ar to garantējot vismaz sudraba medaļas. Ķekaviešu pretinieces, tāpat kā pirms gada būs, daudzkārtējās valsts čempiones “Rubenes” florbolistes.

Pēc divām uzvarām savās mājās sestdien “buldodzes” viesojās Kocēnos un mača lielu daļu bija iedzinējās (0:2, 2:3). Tomēr trešajā trešdaļā Ķekavas komanda guva divus vārtus un svinēja uzvaru 4:3 – sērijā līdz trim uzvarām 3:0. Divus vārtus – arī uzvaru nesošos septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām – guva Līga Vancāne.

Fināls "Rubene" – "Ķekavas Bulldogs/NND" ritēs līdz trim uzvarām, pirmās divas spēles paredzētas 9.aprīlī Kocēnos un 10.aprīlī Ķekavā.