"Auda" atņem pirmos punktus līderiem, "Super Nova" futbolistiem ceturtais zaudējums

Foto - Krtistians Putniņš Foto - Krtistians Putniņš

Latvijas futbola virslīgas sestās kārtas spēlē Ķekavas klubs “Auda” izbraukumā pārtraucis līderu FK “Liepāja” futbolistu piecu uzvaru sēriju, bet sporta klubs “Super Nova”/Salaspils piekāpās pašreizējiem čempioniem RFS futbolistiem. Piektdien Salaspilī startējusi Latvijas pirmās līgas sezona, bet Ķekavā – Sieviešu futbola līgas čempionāts.

Virslīgas spēlē Liepājā viesi vadībā izvirzījās 32.minūtē, kad pēc stūra sitiena izpildes mājinieku aizsargus apsteidza Staņislavs Karpuhins. Minimālu pārsvaru “Auda” saglabāja līdz 74.minūtei, kad liepājnieki panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Super Nova”/Salaspils piektdien piekāpās RFS komandai 0:2. Jau 5.minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja brazīlietis Emersons Santana, bet septiņas minūtes pirms pārtraukuma pārsvaru divkāršoja serbs Andrejs Iličs. Atkal izpaudās salaspiliešu problēmas uzbrukumā – sešās spēlēs viņi guvuši tikai vienus vārtus, turklāt pēdējās piecās nevienus.

Virslīgas turnīra tabulā pēc sešām kārtām pirmo vietu saglabā FK “Liepāja” – 16 punkti. FK “Auda” ar deviņiem punktiem ir piektajā pozīcijā, bet “Super Nova”/Salaspils ar diviem punktiem priekšpēdējā devītajā.

Ar futbola kluba “Salaspils” spēli pret futbola skolas “Alberts” komandu piektdien Salaspils stadionā atklāts Latvijas pirmās jeb Nākotnes līgas čempionāts. Galvenie notikumi risinājās otrajā puslaikā. 55.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Haralds Silagailis, jau brīdi vēlāk “Alberts” panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc 15 minūtēm uzvaras vārtus “Salaspils” labā guva Juris Macuks – 2:1.

Nākotnes līgā šogad spēlēs 14 komandas, Pierīgu pārstāv vēl arī Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” vienība.

Piektdien “Audas” stadionā Ķekavā ar FK “Auda” un SK “Super Nova”/RTU komandu spēli tika atklāta Sieviešu futbola līgas jaunā sezona. Mājiniecēm to nācās sākt ar zaudējumu 0:2 – 30.minūtē pēc stūra sitiena izspēles bumbu vārtos ieraidīja Džeina Eglīte, bet 64.minūtē “Super Nova” pārsvaru pretuzbrukumā nostiprināja Signija Šenberga.

Sieviešu futbola līgā šosezon piedalās septiņas komandas – vēl arī FK “Iecava”, futbola skola “Metta”, Rīgas Futbola skola, SFK “Rīga” un FK “Olaine”, kas sezonas pirmo maču aizvadīs sestdien savā laukumā pret RFS komandu.