"Ķekavas Bulldogs" kluba florbolistēm – Latvijas čempionāta sudrabs otro gadu pēc kārtas

Foto - PPB Media, “Ķekavas Bulldogs” Foto - PPB Media, “Ķekavas Bulldogs”

"Ķekavas Bulldogs/NND" komandas florbolistes otro gadu pēc kārtas izcīnījušas Latvijas virslīgas čempionāta sudraba medaļas. Tāpat kā pirms gada, finālsērijā viņas piekāpās daudzkārtējām valsts čempionēm Kocēnu “Rubenes” florbolistēm.

Pēc zaudējumiem fināla pirmajās divās spēlēs (2:12, 5:9) ķekavietēm atkāpties vairs nebija kur – sērija rit līdz trim uzvarām. Sestdien Kocēnos viešņas turējās godam, atspēlēja zaudētus pirmos vārtus un pēc divām trešdaļām zaudēja tikai 1:3.

Trešās trešdaļas vidū Anna Mūrniece ar savu otro precīzo metienu spēlē vēl vairāk uzkurināja intrigu, taču jau 21 sekundi vēlāk mājinieces atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet nedaudz vēlāk ieraidīja bumbiņu tukšos “buldodžu” vārtos. Uzvaras prieku laukuma saimniecēm ķekavietes mazliet pabojāja, 17 sekundes līdz pamatlaika beigām iemetot trešo golu – 3:5 trešājā finālspēlē un 0:3 sērijā.

Zīmīgi, ka “Rubene” četrpadsmito Latvijas čempioņu titulu pēc kārtas izcīnīja, sezonas 26 spēlēs nepiedzīvojot nevienu zaudējumu.

Jau ziņots, ka otrā Ķekavas dāmu komanda “FK Ķekava” piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfināla sērijā pret “Līgatni” un palika ārpus labāko četrinieka.