Siguldas basketbolisti sāk ar zaudējumu, ķekavieši turpina ar uzvaru

Siguldas basketbolisti sāk ar zaudējumu, ķekavieši turpina ar uzvaru arhīvs

Latvijas Basketbola līgā trešdien spēles aizvadīja divi Pierīgas klubi – LBL otrās divīzijas čempioni BK “Ķekava” sezonas otrajā spēlē svinēja uzvaru ar 24 punktu pārsvaru, bet Siguldas sporta skola LBL trešās divīzijas sezonas pirmajā mačā piedzīvoja zaudējumu ar “mīnus 24”.

Ķekavieši pēc zaudējuma sezonas pirmajā spēlē pirmo panākumu centās gūt izbraukuma spēlē pret “Kandava/Compar” vienību. Galvenie notikumi laukumā risinājās otrajā ceturtdaļā, kuru viesi sāka ar desmit punktiem pēc kārtas (25:13), otrā puslaika sākumu – ar septiņiem, un tobrīd viņu pārsvars jau pārsniedza 20 punktus. Beigu rezultāts 95:71 BK “Ķekava” labā.

Uzvarētājiem Nauris Miezis guva 25 punktus, Roberts Pāže 18 un Artūrs Strēlnieks 17 punktus.

Arī Siguldas sporta skolas basketbolistu mājas spēlei pret Iecavas klubu “Dartija” scenārijs bija diezgan līdzīgs. Siguldieši labi sāka (6:2), taču tad vairāk nekā desmit minūtes no spēles nespēja gūt ne punkta un otrās ceturtdaļas vidū zaudēja jau 11:31. Otrajā puslaikā “Dartija” saglabāja aptuveni 20 punktu pārsvaru un sagādāja Siguldas basketbolistiem pirmo zaudējumu šosezon – 59:83.

Laukuma saimnieku rindās ar 19 punktiem un 22 atlēkušajām bumbām izcēlās Ingars Danbergs, Daniels Iļins guva 15 un Ivo Gabrāns 13 punktus.

Jau piektdien BK “Ķekava” aizvadīs nākamo spēli LBL2 turnīrā, tajā pašā dienā LBL3 čempionātā iesaistīsies trešais Pierīgas klubs – BK “Carnikava”.