Ulbrokas handbolistiem pirmā uzvara, salaspiliešiem trešais zaudējums

Ulbrokas handbolistiem pirmā uzvara, salaspiliešiem trešais zaudējums arhīvs

Latvijas handbola pirmās līgas čempionātā trešās kārtas spēles aizvadījušas abas Pierīgas komandas. Pie pirmās uzvaras tika Ulbrokas sporta kluba handbolisti, bet “Salaspils / Mērnieks ZM” vienība piedzīvoja trešo zaudējumu.

Ulbrokas handbolisti kārtējo spēli aizvadīja viesos pie kluba “Jūrmalas sports” otrās komandas. Pirmie iniciatīvu uzņēmās mājinieki (5:2), taču pirmā puslaika vidū viesi atbildēja ar pieciem precīziem metieniem pēc kārtas un līdz pārtraukumam savu pārsvaru palielināja līdz 16:10.

Otrā puslaika vidū no šīs starpības vairs nebija palicis pāri nekas (20:20), taču ulbrokieši nekavējoties veica 6:1 izrāvienu un iegūto pārsvaru vairs neatdeva – 32:24. Uzvarētājiem Mareks Koroļkovs un Andris Vītols iemeta pa astoņiem vārtiem, Viktors Fadejevs – sešus.

“Salaspils / Mērnieks ZM” spēlē pret “RPI-Seniori” handbolistiem pirmās 15 minūtes pagāja gluži līdzīgā cīņā (8:9), taču tad “seniori” veica 7:1 spurtu, kas izrādījās izšķirošais mačā – līdz pat beigām salaspilieši tuvāk par “mīnus pieci” vairs netika un piedzīvoja smagu zaudējumu 22:33. Viesu labā Domeniks Ulmanis guva sešus, Edijs Putniņš, Kaspars Luksis un Nils Remesss pa trim goliem.

Pirmās līgas turnīra tabulā Ulbrokas sporta klubs ar diviem punktiem trijās spēlēs pakāpies uz piekto vietu, bet “Salaspils / Mērnieks ZM” ar trim zaudējumiem un bez punktiem ir pēdējie astotie.