Abas Ulbrokas handbola komandas gūst uzvaras ar vienu vārtu pārsvaru

Foto - Latvijas Handbola federācija Foto - Latvijas Handbola federācija

Pirmo uzvaru pēc deviņu zaudējumu sērijas Latvijas dāmu handbola čempionātā izcīnījušas Stopiņu pagasta handbola kluba spēlētājas. Panākumu ar vienu vārtu pārsvaru svētdien svinēja arī Ulbrokas sporta kluba handbolisti.

Stopiņu PHK handbolistes mačā pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentēm tikai uz īsu brīdi panāca triju vārtu pārsvaru (21:18, 27:24), un nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 28:28. Galotni stopiņietes tomēr aizvadīja aukstasinīgā un uzvarēja 30:29.

Elita Ekkerte uzvarētājām guva 10 vārtus, Laura Lielā deviņus, Lana Nikolajeva septiņus. Pirmā uzvara sezonā gan nav ļāvusi Stopiņu PHK pakāpties no pēdējās septītās vietas turnīra tabulā. Ceturto pozīciju saglabā Salaspils sporta skolas komanda (12 p.).

Uzvaru dramatiskā galotnē svētdien izcīnīja arī Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Mājas spēlē pret Murjāņu sporta ģimnāzijas otro komandu laukuma saimnieki atspēlēja četru vārtu deficītu, pēdējās desmit minūtēs nosargāja savus vārtus neskartus un uzvarēja 32:31. Pa astoņiem vārtiem iemeta Andris Lazda un Matīss Roberts Māziņš, sešus – Edmunds Gaiduks.

Turnīra tabulā Ulbrokas handbolisti ieņem piekto vietu – piecas uzvaras 11 spēlēs un 10 punkti.