Pierīgas vieglatlēti izcīnījuši Latvijas jaunatnes čempionāta medaļas

Foto – Guntis Bērziņš, LVS Foto – Guntis Bērziņš, LVS

Ar labiem panākumiem Kuldīgā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās U14 un U16 vecuma grupās startējuši Pierīgas novadu jaunie sportisti. Medaļas aizceļoja uz Olaini, Salaspili, Ādažiem un Siguldu.

Vienīgo čempiones titulu izcīnīja Keita Šmite no Olaines sporta centra augstlēkšanā U14 grupā meitenēm – viņa pārvarēja 1,50 metru augstumā novietoto latiņu, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Divas medaļas sacensībās izcīnīja Sofija Pilāte no Salaspils sporta skolas U16 grupā. 400 metru skējienā viņa sasniedza otro labāko rezultātu (1:01,00) un par 0,72 sekundēm apsteidza bronzas medaļas ieguvēju Lauru Petrovsku no Siguldas sporta skolas. Savukārt 200 metru skrējiena finālā Sofija finišēja trešā (27,10 s) un ceturtajā vietā atstāja Adelīnu Rubeni no Olaines (27,33).

Kārtslēkšanā zēniem U14 vecuma grupā sudraba medaļu izcīnīja Edvards Krūms no Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas (2,40 m). Nedēļu iepriekš Valmierā Edvards kļuva par Latvijas čempionu pieccīņā (2152 punkti).

Vēl viena sudraba medaļa ādažniekam Tomam Melderim 400 metru skrējienā U16 grupā (55,88 s), kā arī siguldietim Matīsam Andžānam 1000 metru distancē U14 grupā (3:13,68).

800 metru skrējienā U16 vecuma grupā ceturto un piekto vietu ieguva Siguldas sporta skolas audzēknes Kate Jukuma (2:28,75) un Elita Tauriņa (2:29,66). Ceturtā vieta arī siguldietēm Luīzei Martai Līvmanei, Elīzai Polei, Katei Jukumai un Laurai Petrovskai 4x200 metru stafetē (1:52,72).

Piekto vietu ieguva Gustavs Pazars no Ādažu BJSS 60 metru barjerskrējienā U14 grupā (10,03 s), labāko sešniekā vēl iekļuva Martins Stūrītis no Siguldas 800 metru skrējienā U16 grupā (2:18,11) un Elīza Ligere no Salaspils sporta skolas lodes grūšanā U14 grupā (10,73 m).

10.un 11.februārī Valmierā norisināsies Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās, bet 18.un 19.februārī turpat paredzēts Latvijas čempionāts telpās.