Siguldas vieglatlētiem septiņas medaļas Latvijas jauniešu un junioru čempionātā

Foto - Guntis Bērziņš, LVS Foto - Guntis Bērziņš, LVS

Nedēļas nogalē Valmierā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās jauniešiem (U18) un junioriem (U20) vienu čempiona titulu un septiņas godalgas izcīnījuši Siguldas sporta skolas audzēkņi. Pa vienai medaļai arī Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas un Salaspils sporta skolas pārstāvjiem.

Veiksmīgākais no siguldiešiem bija Jānis Stūrītis, kurš U18 vecuma grupā uzvarēja 800 metru skrējienā (1:56,73) un ieņēma trešo vietu 400 metros (51,00 s).

Divas medaļas individuāli arī Nikolai Bundei (U18) – sudrabs tāllēkšanā (5,60 m) un bronza augstlēkšanā (1,65 m). Otrās vietas ieguva arī Marta Klinsone (U20) 60 metru sprintā (7,97 s) un Siguldas sporta skolas komanda Marta Klinsone, Marta Balanasa, Krišjānis Salenieks un Jānis Kravalis (U20) 4x200 metru jauktajā stafetē (1:41,23), bet Emīlam Bangevicam (U20) bronza 60 metru barjerskrējienā (8,34 s) un piektā vieta tāllēkšanā (6,07 m).

Par Latvijas jauniešu čempioni 2000 metru kavēkļu skrējienā kļuva Laura Ozola no Ādažu BJSS (7:28,97), savukārt Ričards Kokins no Salaspils sporta skolas ierindojās trešajā vietā augstlēkšanā (1,83 m).

Vēl Estere Ūzulīna no Siguldas ieņēma ceturto vietu 60 metru barjerskrējienā (9,07 s) un piekto vietu augstlēkšanā U18 grupā (1,59 m), ceturtā bija arī Justīne Bērziņa no Ķekavas sporta skolas 200 metros U18 grupā (26,82 s; priekšskrējienā 26,60), kā arī Siguldas sporta skolas meitenes Nikola Bunde, Estere Ūzuliņa, Evelīna Klempere un Laura Pigore 4x200 m stafetē (1:49,67). Labāko sešnieku noslēdza Ķekavas sporta skolas pārstāvis Kārlis Liepiņš U20 grupas 800 metru skrējienā (2:04,18).

Vieglatlētikas ziemas sezona turpināsies ar Latvijas čempionātu telpās 18.-19.februārī Valmierā, Baltijas U18 komandu čempionātu 25.februārī Valmierā, Eiropas čempionātu telpās 2.-5.martā Stambulā un Baltijas U20 komandu čempionātu 4.martā Paņevežā.