"Ķekava" NBL pamatturnīru beidz ar pārliecinošu uzvaru Grobiņā

Foto - basket.lv Foto - basket.lv

Basketbola klubs “Ķekava” ar pārliecinošu uzvaru otrdien vakarā viesos pār Grobiņas komandu noslēdza Nacionālās basketbola līgas pamatturnīru. NBL Rietumu grupas turnīra tabulā ķekavieši ierindojās piektajā vietā.

Izšķirošo izrāvienu viesi veica jau pirmajā ceturtdaļā, kad guva 19 punktus pēc kārtas (25:8). Otrās ceturtdaļas vidū BK “Ķekava” pārsvars sasniedza 25 punktus (42:17), pēc pirmā puslaika – 28 (59:31). Trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība būtiskas izmaiņas nepiedzīvoja, bet ceturtajā ķekavieši to palielināja līdz 102:69.

Viesu sastāvā Eduards Avotiņš izcēlās ar 33 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 6 rezultatīvām piespēlēm. Martam Ričardam Ozolinkevičam 27 punkti, 8 piespēles un 5 bumbas, Jānim Gertneram 18 punkti un 21 bumba pie groziem, Edvardam Jašukam 17 punkti.

NB: Rietumu grupas turnīra tabulā BK “Ķekava” ar 11 uzvarām un deviņiem zaudējumiem ieņēma piekto vietu. Astotdaļfinālā viņiem pretī stāsies Austrumu grupas ceturtā labākā vienība – basketbola klubs “Līvāni”, kas šosezon 18 spēlēs guvusi deviņas uzvaras. Pirmās kārtas sērija ritēs līdz divām uzvarām.