BK "Ķekava" gūst divas uzvaras nepilnas dienas laikā

BK "Ķekava" gūst divas uzvaras nepilnas dienas laikā arhīvs

Kārtējās divas uzvaras Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā izcīnījuši basketbola kluba “Ķekava” spēlētāji. Piektdien vakarā ķekavieši savās mājās pārspēja “Ezerzeme/Rēzekne” vienību, bet sestdien dienā viesos uzvarēja LU/BS “Rīga” basketbolistus.

Ķekavas un Rēzeknes klubi savā starpā jau bija tikušies tikai piecas dienas iepriekš, un Rēzeknē pārliecinošu uzvaru svinēja BK “Ķekava” (98:66). Atbildes mačā Ķekavā mājiniekiem, spēlējot bez vairākiem saviem līderiem, tik viegli neklājās. Divpadsmit reizes vadībā pārmaiņus bija te viena, te otra komanda, vēl desmit reizes tablo vēstīja neizšķirtu. Izšķirošo pārsvaru BK “Ķekava” izdevās iegūt tikai ceturtās ceturtdaļas vidū, kad no 61:60 laukuma saimnieki panāca 71:62 un beigās uzvarēja 72:67.

Uzvarētāju rindās ar 27 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Artūrs Strēlnieks, Niks Saknītis guva 13 un Valts Priede 11 punktus.

Sestdien priekšpusdienā Ķekavas basketbolisti atkal bija laukumā, lai sacenstos ar Latvijas Universitātes/basketbola skolas “Rīga” komandu, un drošus pamatus vēl vienai uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā (28:12) – 96:66. Šis bija viņu septītais panākums astoņās spēlēs, kas LBL2 A grupas tabulā BK “Ķekava” ierindo otrajā vietā aiz BK “Saldus” (7-0).

Nauris Miezis ķekaviešu labā guva 30 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles. Nikam Saknītim 28 punkti, Robertam Pāžem 15 punkti.

Daudz bēdīgāk LBL trešajā divīzijā klājas Siguldas sporta skolas basketbolistiem, kuri piektdien viesos pret BK “Talsi” pirmajās piecās minūtēs nonāca zaudētājos 0:15 un beigās piedzīvoja sagrāvi 54:105. Šī bija siguldiešu ceturtā neveiksme pēc kārtas.

Kristers Puķītis guva 13, Ingars Danbergs 12 un Rūdolfs Malcenieks 12 punktus.