Ķekavas basketbolisti garantē pirmo vietu LBL2 pirmajā posmā

Ķekavas basketbolisti garantē pirmo vietu LBL2 pirmajā posmā BK "Ķekava"

Izcīnījuši uzvaru pār basketbola skolas “Rīdzene”/”Sportapunkts” komandu, basketbola kluba “Ķekava” spēlētāji nodrošinājuši pirmo vietu pēc pirmā posma Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas A grupas turnīrā.

Ķekaviešu pretinieki pirmos punktus guva tikai piektajā minūtē, taču arī laukuma saimnieki uzbrukumā sākumā nespīdēja – no desmit pirmajiem metieniem precīzi tikai trīs (7:0). Pamazām Ķekavas basketbolisti tomēr iespēlējās un lēnām audzēja pārsvaru – pēc pirmās ceturtdaļas jau 27:13, otrās sākumā jau 35:15.

Otrajā puslaikā aina būtiski nemainījās, vienubrīd starpība pārsniedza pat 30 punktus, un beigās BK “Ķekava” uzvara bija ļoti pārliecinoša – 106:82. Jāpiezīmē gan, ka ne vienai, ne otrai komandai šīs cīņas rezultāts nebija principiāli svarīgs, jo otrajā posmā katra spēlēs savā grupā, un šī mača rezultāts kopvērtējumā netiks ņemts vērā.

Mājinieku rindās Nauris Miezis izcēlās ar 35 punktiem 13 atlēkušajām bumbām, 8 rezultatīvām piespēlēm un 4 pārķertām piespēlēm. Pa 15 punktiem guva Mārtiņš Šteinbergs (viņam arī 10 piespēles, 6 atl.bumbas un 5 pārķertas piespēles) un Edvards Jašuks.

LBL2 A grupas turnīra tabulā kārtu pirms beigām Ķekavas klubs ar 11 uzvarām 13 spēlēs garantējuši pirmo vietu. Viņus var panākt BK “Saldus” basketbolisti, taču ķekaviešiem ir labāka savstarpējo spēļu bilance. Pirmo posmu viņi noslēgs 11.decembrī ar mājas spēli pret basketbola skolas “Ogre” vienību.