Logo
Drukāt šo lapu

Siguldas basketbolisti pārtrauc desmit zaudējumu sēriju

Siguldas basketbolisti pārtrauc desmit zaudējumu sēriju Foto - arhīvs

Siguldas sporta skolas komandai beidzot izdevies izcīnīt pirmo uzvaru Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas čempionātā un pārtraukt desmit zaudējumu sēriju. Pirmajā spēlē otrā posma turnīrā par 10.-18.vietu siguldieši ceturtdien viesos pārspēja “Valmiera Glass”/Vidzemes Augstskolas/BSS-3 vienību.

Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē Siguldas basketbolisti ar 14:4 izrāvienu ieguva pirmo vērā ņemamo pārsvaru (26:14). Otrajā ceturtdaļā viesi, dominējot pie abu grozu tuvumā, turpināja strauji palielināt rezultāta starpību un neilgi pirms pārtraukuma panāca pat “plus 31” (56:25).

Pēc pārtraukuma labu laiku Siguldas komanda saglabāja 25-30 punktu pārsvaru, taču puslaika vidū valmierieši diezgan sekmīgi metās to atspēlēt, un piecas minūtes līdz pamatlaika beigām bija palicis vairs tikai deviņu punktu handikaps (85:76). Turklāt jau tā knapo siguldiešu septiņu vīru sastāvu bija novājinājušas piezīmes – vienam jau piecas, trim pa četrām.

Kritiskajā situācijā viesi tomēr izturēja, pretiniekus tuvāk vairs nepielaida un beidzot tika pie pirmās uzvaras sezonā, gan diemžēl nesasniedzot simt gūto punktu robežu – 98:87. Siguldas sporta skolas komandas labā Kristers Puķītis guva 23 punktus, Mareks Veics 18, Ingars Danbergs 15 un Ričards Fedečko 14 punktus.

Ar vienu uzvaru piecās spēlēs LBL3 otrā posma turnīra tabulā siguldieši pakāpušies uz priekšpēdējo vietu, bet tiesības piedalīties izslēgšanas turnīrā iegūs tikai divas labākās no deviņām komandām. Nākamā spēle viņiem 15.janvārī savās mājās Siguldā pret Līvānu basketbolistiem.