Logo
Drukāt šo lapu

Mārupes volejbolistēm uzvara un zaudējums pret augstskolu komandām

Mārupes volejbolistēm uzvara un zaudējums pret augstskolu komandām Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Nacionālās līgas kārtējā sabraukumā sestdien Jelgavā Mārupes sporta centra dāmu volejbola komanda vienu uzvaru izcīnīja un vienu zaudējumu piedzīvoja. Turnīra tabulā Mārupes volejbolistes ieņem otro vietu.

Dienas pirmajā spēlē pret laukuma saimniecēm Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentēm mārupietes izcīnīja uzvaru 3:1. Pirmajā setā jelgavnieces pamanījās gūt 10 punktus pēc kārtas, panākt 16:6 savā labā un pabeigt setu ar pārliecinošu uzvaru 25:15. Otrā seta galotnē Mārupes volejbolistes ar izrāvienu 6:0 izlīdzināja rezultātu – 25:17.

Izšķirošie notikumi trešajā setā risinājās tā vidū, kad viešņas ieguva 19:13 pārsvaru un guva uzvaru 25:18. Savukārt ceturtajā setā mārupietes ilgstoši saglabāja 3-5 punktu pārsvaru, tad no rezultāta 19:15 pamanījās nonākt zaudētājās 19:23, taču beigās vinnēja sešas pēdējās izspēles – 25:23. Uzvarētājām Monta Urbāne guva 26 un Agija Sidorova 17 punktus.

Vēlāk Mārupes sporta centra komandai stājās otrā augstskolu vienība – Latvijas Universitāte. Šoreiz jau Mārupes volejbolistes pa setiem pirmās izvirzījās vadībā, no 9:13 panākot 19:16 un pirmo setu pabeidzot 25:21. Otrajā setā ritēja līdzīga cīņa, taču beigās LU studentes ar pieciem punktiem pēc kārtas nosvēra svaru kausu sev par labu – 21:25.

Trešā seta galotnē mārupietēm no gandrīz bezcerīga 18:23 rezultāta izdevās panākt 23:24, tomēr pēdējo punktu guva pretinieces – 23:25. Un arī ceturtajā setā uzvarētājas tika noskaidrotas pašās beigās – bija vēl 20:20, taču beigās mārupietēm zaudējums 22:25 un mačā 1:3. Arī šajā spēlē rezultatīvākās bija Monta Urbāne (24 p.) un Agija Sidorova (16).

Nacionālās līgas turnīra tabulā Mārupes volejbolistes saglabā otro vietu – sešas uzvaras, četri zaudējumi un 17 punkti. Pirmajā vietā ir sporta kluba “Babīte” volejbolistes (7-1, 22 punkti), kuras nākamās spēles aizvadīs 19.janvārī Murjāņos pret MSĢ/”Zeltalejas” (3-5) un VK “Gulbene” (1-7) volejbolistēm.

Savukārt citā turnīrā – Latvijas čempionātā – abām Pierīgas komandām spēles paredzētas jau svētdien – “Babītei” izbraukumā pret volejbola klubu “Jelgava”, bet Mārupei savās mājās pret Rīgas Volejbola skolu.