Ķekavas basketbolisti pirms atbildes spēles iegūst sešu punktu handikapu

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas astotdaļfināla sērijas pirmajā spēlē pašreizējie čempioni BK “Ķekava” basketbolisti viesos ar sešu punktu pārsvaru pārspēja Bauskas BJSS un sporta centra “Mēmele” komandu. Uzvarētāji sērijā tiks noskaidroti divu spēļu summā.

Pamatturnīru ķekavieši beidza sestajā, bet baušķenieki – 11.vietā. LBL2 otrā posma turnīrā abās savstarpējās spēlēs uzvarēja BK “Ķekava” basketbolisti – 98:67 savās mājās un 102:91 izbraukumā. Taču izslēgšanas turnīrs sākās ar spraigu, spēkos līdzīgu komandu cīņu.

Pirmajā puslaikā lielāko starpību – piecus punktus – izdevās sasniegt gan mājiniekiem (7:2, 31:26), gan viesiem (23:18), un pašā izskaņā minimāls pārsvars piederēja Bauskas komandai – 39:38. Tikpat līdzīga cīņa turpinājās arī pēc pārtraukuma.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā ķekaviešiem izdevās 8:0 izrāviens, un rezultāta starpība vēlreiz sasniedza piecus punktus (60:55). Jau dažas minūtes vēlāk uz tablo atkal bija līdzsvars (64:64), bet sekoja vēl viens Ķekavas komandas astoņu punktu spurts, ko mājiniekiem izdevās tikai nedaudz samazināt – 75:69 BK “Ķekava” labā.

70 no 75 punktiem uzvarētāju labā guva pieci pamatsastāvā spēlētāji, visvairāk – Edgars Štelmahers (17), Artūrs Strēlnieks (16 plus 18 atlēkušās bumbas) un Roberts Pāže (14).

Atbildes spēle paredzēta 26.martā Ķekavas sporta klubā.