Mārupes volejbolistes paliek bez Latvijas čempionāta medaļām

Foto - nacionalaliga.lv Foto - nacionalaliga.lv

Divreiz piekāpjoties Daugavpils volejbola klubam “miLATss”, Mārupes sporta centra dāmu volejbola komanda zaudējusi sērijā par Latvijas čempionāta bronzas medaļām un sezonu noslēgusi ceturtajā vietā.

Sestdien Tīraines sporta kompleksā mājiniecēm mārupietēm neizdevās vinnēt nevienā setā – 0:3 (-22, -20, -19). Svētdien Daugavpilī viešņas iesāka veiksmīgāk un izvirzījās vadībā, tomēr nākamajos trijos setos atkal pārākas bija “miLATss” volejbolistes – 3:1 (-18, 15, 22, 14) un sērijā 2:0 viņu labā.

Pirmajā spēlē Mārupes komandas sastāvā visvairāk punktu guva Marta Ozoliņa 12 un Monta Urbāne 9, otrajā – M.Urbāne 15, Agija Sidorova 14 un M.Ozoliņa 12.

Jāatgādina, ka Mārupes volejbolistes šosezon diezgan negaidīti kļuva par Latvijas kausa ieguvējām, bet Nacionālās līgas turnīrā izcīnīja otro vietu.

Neveiksmīga sezona izvērtās otrai Pierīgas komandai – sporta kluba “Babīte” volejbolistes zaudēja mārupietēm Latvijas kausa pusfinālā, Nacionālajā līgā uzvarēja pamatturnīrā, taču piekāpās sērijā par trešo vietu, bet Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā apstājās jau ceturtdaļfinālā.