Menu
 

Pavasaris tuvojas, pēdējais brīdis sagatavoties ērču sezonai

Līdz ar gaisa temperatūras paaugstināšanos un pavasara iestāšanos mostas arī ērces – tās aktivizējas jau pie trīs līdz piecu grādu temperatūras. Ērces var atbaidīt, lietojot dažādus palīglīdzekļus, piemēram, aerosolus, taču efektīvāko aizsardzību var nodrošināt tikai vakcinācija. Imunitāte pret ērču encefalītu sāk veidoties divu nedēļu laikā pēc vakcinēšanās, tāpēc jāizmanto pēdējā iespēja, lai vakcinētos pirms pavasara iestāšanās.

Lasīt vairāk...

Saeima konceptuāli atbalsta kopšanas pabalsta palielināšanu bērniem un pieaugušajiem ar smagu invaliditāti kopš bērnības

No šī gada 1.jūlija pabalstu bērniem un pieaugušajiem ar smagiem funkcionāliem veselības traucējumiem kopš bērnības, kuriem nepieciešama īpaša kopšana, plānots palielināt par 100 eiro. To paredz Saeimā trešdien konceptuāli atbalstītie grozījumi Valsts sociālo pabalstu likumā.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Trešā daļa Latvijas iedzīvotāji tīra zobus tikai vienu reizi dienā

Jau no bērna kājas ikvienam tiek mācīts, ka zobi ir jātīra katru dienu divas reizes pa divām minūtēm, tomēr Latvijā 35% iedzīvotāju tīra zobus tikai vienu reizi dienā, liecina “Philips” veiktā Starptautiskās mutes veselības dienas aptauja.Šāda situācija ir vērojama ne vien Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā, kur 30% aptaujāto tīra zobus tikai vienu reizi dienā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.