Menu
 

Leonards Inkins. Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu vēršoties pie žurnālistiem uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot, mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!

Lasīt vairāk...

Aptauja Rīgā: Vai sekojat līdzi kaislībām ap Latvijas Televīzijā notiekošo?

Šķiet, beidzamās nedēļas Zaķusalā bijušas visai vētrainas. Izsludinot konkursu uz Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pirms dažām nedēļām nolēma LTV valdes priekšsēdētāja amatā iecelt bijušo “Olainfarm” mārketinga tīklu datu analītiķi Eināru Gielu, savukārt LTV valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatam padome izvēlējās XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektori Evu Juhņēviču.

Lasīt vairāk...

Mārcis Bendiks: Prātojums par daili, kartēm un reformām

Atskanot tauru skaņām kā Radamesa triumfālajā uznācienā “Aīdas” otrajā cēlienā, ministrs un reformators Pūces kungs gaidu pilnajai publikai atklāja jauno Latvijas karti. Precīzāk sakot, valsts teritoriālo iedalījumu, kāds tas varētu būt pēc jaunās reformas. Publika sāka gremdēties smeldzīgās atmiņās. Vārdu kopojums “jaunā reforma” pavada mūsu dzīvi nu jau gadu desmitiem.

Lasīt vairāk...

Māris Zanders. Ar juristu spēkosies jurists?

Aizvadītajā nedēļā apstiprinājās politikas aizkulisēs jau cirkulējušās runas, ka Egila Levita sāncensis cīņā par Valsts prezidenta posteni varētu būt tiesībsargs Juris Jansons. Pats Jansons pēc tikšanās ar “KPV LV” Saeimas frakciju informējis, ka uzaicinājumu kandidēt pagaidām neesot saņēmis, bet, ja saņemtu, piekristu. Līdz ar to ir iemesls dažām subjektīvām piezīmēm par šo personu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.