Menu
 

Kas notiek Imanta Ziedoņa, Vijas Artmanes un Anšlava Eglīša mājās?

Pagājušajā gadā, gatavojot stāstus “Rīgas Apriņķa Avīzes” rubrikai “Neparastā Pierīga”, apbraukāju visus Pierīgas novadus; daudzos ir dzimuši un dzīvojuši ievērojami cilvēki: rakstnieki, aktieri, mākslinieki, mūziķi. Tādēļ mums šķita interesanti uzzināt, cik daudzu piemiņai tagad ir iekārtoti memoriālie muzeji un kas tajos notiek.

Lasīt vairāk...

Inese Galante Dzintaros izpildīs spilgtākās operas ārijas par mīlestību

10.augustā 15.festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros Dzintaru koncertzāles mazajā zālē izskanēs spilgtākās operas ārijas par mīlestību, tās izpildīs Inese Galante, kuras balsi vadošo Lielbritānijas radio staciju BBC Radio 3 un FM Classic vadītāji atzinuši kā vienu no skaistākajiem soprāna tembriem.

Lasīt vairāk...

Nākamnedēļ Dzintaru koncertzālē norisināsies piektais "Jūrmalas festivāls"

No 23.līdz 28. jūlijam ar sešiem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies piektais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Intaru Busuli, Ivetu Apkalni, Vestardu Šimku, Kristīni Balanas, Andželu Gobu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Latvijas simtgades Jauniešu simfonisko orķestri un diriģentu Aināru Rubiķi, kā arī citiem māksliniekiem aicina uz grandiozāko vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē.

Lasīt vairāk...

Rojā gaidāma koncertprogrammas "Mīlestība" pirmizrāde; koncerti skanēs arī Pierīgā

Piektdien, 19. jūlijā, jaunuzceltajā Rojas estrādē notiks koncertprogrammas “Mīlestība” pirmizrāde – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā. Jūlijā un augustā koncerti skanēs arī citās Latvijas vietās, tostarp Stopiņu novadā un Ikšķilē.

Lasīt vairāk...

Foto: Izskanējusi pēdējā izrāde "Tobāgo"

13.jūlijā Ventspilī, uz centrālās Jūras svētku skatuves, bija iespēja pēdējo reizi noskatīties  komponista Ulda Marhileviča un dzejnieces un dramaturģes Māras Zālītes traģikomisko dziesmuspēli “Tobāgo!”, kas no 2017.gada 7.jūlija ar lieliem panākumiem tika izrādīta visā Latvijā, kļūstot par vienu no skatītāju visvairāk apmeklētajiem iestudējumiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.