Menu
 

Kultūra

Baleta asociācija aicina uz 25 gadu jubilejas koncertu "Svētki dejai"

2019. gadā Latvijas Profesionālā baleta asociācija svinēs 25 gadu jubileju – tā dibināta 1993. gada 11. decembrī. Lai atzīmētu šo nozīmīgo gadskaitli, asociācija vēlas parādīt savu bijušo un pašreizējo biedru darbības plašo spektru, atskatīties pagātnē, atcerēties padarīto un iezīmēt skatu nākotnē ar jubilejas koncertu “Svētki dejai”, kas 2019. gada 3. februārī notiks VEF Kultūras pils Lielajā zālē, informē pasākuma organizatori.

Lasīt vairāk...

Aktieris Mārtiņš Vilsons: "Pastāvu uz savu viedokli"

Trīs izcili mākslinieki – dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons – radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei "Trīs vīri Ziemassvētkos", kurā izskanēs skaistākie J. Lūsēna autordarbi saspēlē ar Z. Muktupāvela izjusto dziedājumu un vijoles spēli un M. Vilsona runāto Kārļa Skalbes dzeju, pasakām un citu autoru skaistākajiem Ziemassvētku stāstiem. Niansētā sarunā ar skatītāju koncerts ļaus nokļūt bērnības zemē, kad dzīve likās kā skaista pasaka.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā varēs aplūkot mežu un jūras gleznotāja Jāņa Veisa izstādi

Savā deviņdesmitajā dzimšanas dienā mežu, jūras un ziedu gleznotājs Jānis Veiss jūrmalniekiem dāvina izstādi "Jūrmalas mežs, liedags un jūra", kas no 17. decembra skatāma Jūrmalas pilsētas domē, atklāšana plkst. 17.00. Nākamajā gadā apjomīgu mākslinieka personālizstādi varēs aplūkot Jūrmalas pilsētas muzejā.

Lasīt vairāk...

Siguldas pils kompleksā durvis vērs Ziemas koncertzāle

Aicinot uz aizraujošiem koncertiem, izrādēm, animācijas filmu seansiem, radošajām darbnīcām, Ziemassvētku dāvanu tirdziņu, bet mazos novadniekus rosinot apmeklēt unikālu leļļu izstādi, doties rotaļās un izbraukt ar īpašu svētku karuseli, šajā nedēļas nogalē Siguldas pils kompleksā durvis vērs Ziemas koncertzāle.

Lasīt vairāk...

Jaunā koncertsērija "Melodiju serpentīns" atklās 2019. gada Latvijas koncertdzīvi

Jaunā koncertsērija “Melodiju serpentīns” 2019. gada janvārī ielūdz visu paaudžu latviešu mūzikas cienītājus kopā pavadīt sirsnīgus atmiņu vakarus VEF Kultūras pilī. Vairākos koncertos, kas notiks no 4. līdz 20. janvārim, būs iespēja atcerēties vai iepazīt no jauna dziesmas, kas tapušas latviešu estrādes ziedu laikos no 1958. līdz 1988. gadam.

Lasīt vairāk...

Foto: Latvijas folkloras dižkoncertā pirmo reizi pasniegta balva "Austras koks"

Aizvadītajā svētdienā, 9. decembrī, VEF Kultūras pils Kamerzālē notika Latvijas folkloras dižkoncerts, kurā piedalījās leģendārās folkloras kopas no Rīgas “Grodi”, “Skandinieki” un “Vilkači”, Alsungas “Suitu sievas”, kā arī Jelgavas “Dimzēns”, Līvānu “Ceiruļeits” un Siguldas “Senleja”. Koncerta laikā pirmo reizi tika pasniegta folkloras balva “Austras koks”. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.