Pašvaldību vēlēšanu rezultāti Pierīgas novados Apriņķis.lv
- Autors: Apriņķis.lv/CVK
Centrālā vēlēšanu komisija apkopojusi provizoriskos datus par vēlēšanu rezultātiem astoņos jaunveidotajos Pierīgas novados. Informācija laika gaitā tiek papildināta un precizēta.
Ādažu novads (15 deputātu vietas, 7 saraksti, 111 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
Latvijas Reģionu apvienība | 44,36 | 6 | Māris Sprindžuks, Kerola Dāvidsone, Valērijs Bulāns, Kristīne Savicka, Karina Miķelsone, Ieva Roze |
Latvijas Zemnieku savienība | 24,17 | 4 | Daiga Mieriņa, Genovefa Kozlovska, Gatis Miglāns, Raivis Pauls |
“Kustība “Par!””, “Jaunā Vienotība” | 6,60 | 1 | Sniedze Brakovska |
“Saskaņa” | 6,78 | 1 | Jānis Leja |
KPV.LV | 0,69 | 0 | |
Jaunā konservatīvā partija | 11,23 | 2 | Imants Krastiņš, Arta Deniņa |
Latvijas Zaļā partija | 5,58 | 1 | Gundars Bojārs |
Ķekavas novads (19 deputātu vietas, 10 saraksti, 197 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
“Latvijas attīstībai”, “Izaugsme” |
21,93 | 5 | Juris Žilko, Gatis Līcis, Rihards Gorkšs, Edgars Brigmanis, Ineta Romanovska |
“Saskaņa” |
3,68 | 0 | |
Latvijas Zaļā partija |
3,55 | 0 | |
Jaunā konservatīvā partija |
4,81 | 1 | Andris Vītols |
“Vienoti Latvijai” |
4,33 | 0 | |
Latvijas Zemnieku savienība |
11,97 | 3 | Aigars Vītols, Voldemārs Pozņaks, Dace Cīrule |
Latvijas Reģionu apvienība |
16,91 | 3 | Inese Jēkabsone, Karina Putniņa, Mārtiņš Logins |
NA “VL-TB/LNNK”, Vidzemes partija |
8,31 | 2 | Valts Variks, Kristīne Legzdiņa |
“Progresīvie” |
1,38 | 0 |
“Jaunā Vienotība” |
22,63 | 5 |
Mārupes novads (19 deputātu vietas, 11 saraksti, 153 kandidāti)
Kandidātu saraksts |
Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK” |
9,46 | 3 | Andris Puide, Oļegs Sorokins, Rēzija Kalniņa |
“Progresīvie” |
3,42 | 0 | |
Partija “Alternative” |
0,71 | 0 | |
Jaunā konservatīvā partija |
4,47 | 0 | |
Latvijas Reģionu apvienība |
27,46 | 5 | Andrejs Ence, Jānis Lagzdkalns, Ira Dūduma, Līga Kadiģe, Uģis Šteinbergs |
Latvijas Krievu savienība | 0,59 | 0 | |
“Saskaņa” | 5,04 | 0 | |
Zaļo un Zemnieku savienība |
18,56 | 5 | Mārtiņš Bojārs, Jānis Lībietis, Gatis Vācietis, Valdis Kārkliņš, Dace Štrodaha |
“Jaunā Vienotība” |
8,17 | 2 | Nikolajs Antipenko, Normunds Orleāns |
“Kustība “Par!”” |
4,11 | 0 | |
“Latvijas attīstībai” |
17,41 | 4 | Aivars Osītis, Guntis Ruskis, Ilze Bērziņa, Jānis Kazaks |
Olaines novads (15 deputātu vietas, 7 saraksti, 104 kandidati)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
Latvijas Krievu savienība |
5,65 | 1 | Andris Vurčs |
Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK” |
7,81 | 1 | Māris Vanags |
“Latvijas attīstībai” |
9,15 | 1 | Aleksandrs Geržatovičs |
LSDSP |
55,59 | 9 | Andris Bergs, Līga Gulbe, Ināra Brence, Inta Purviņa, Jānis Kuzmins, Kristaps Kauliņš, Jānis Precinieks, Armands Znotiņš, Deniss Ļebedevs |
“Saskaņa” |
10,69 | 2 | Aleksandrs Čmiļs, Oļegs Novodvorskis |
Zaļo un Zemnieku savienība |
3,28 | 0 | |
“Sadarbība” |
6,57 | 1 | Andrejs Artjomovs |
Ropažu novads (19 deputātu vietas, 14 saraksti, 234 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
“Saskaņa” | 9,20 | 2 | Ludmila Vorobjova, Jevgēnijs Sergejevs |
“Kustība “Par!”” | 8,45 | 1 | Signe Grūbe |
Nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK” | 8,95 | 2 | Haralds Burkovskis, Ritvars Ziedonis |
Latvijas Zaļā partija | 2,05 | 0 | |
Jaunā konservatīvā partija | 10,71 | 2 | Renāte Gremze, Irēna Krote |
“Ropažu komanda” | 3,21 | 0 | |
Latvijas Reģionu apvienība | 8,49 | 1 | Pēteris Salenieks |
KPV LV | 0,35 | 0 | |
Latvijas Zemnieku savienība | 14,29 | 2 | Edgars Treibergs, Jānis Romāns |
“Jaunā Vienotība” |
9,44 | 2 | Guntars Kniksts, Hosams Abu Meri |
Partija “Stabilitātei!” |
0,95 | 0 | |
“Vienoti Latvijai” |
2,44 | 0 | |
“Latvijas attīstībai” |
18,90 | 7 | Vita Paulāne, Ainārs Vaičulens, Guntis Kampe, Iveta Vīksne, Daiga Brigmane, Lelde Sturme, Atis Senkāns. |
Latvijas Krievu savienība |
1,62 | 0 |
Salaspils novads (15 deputātu vietas, 8 saraksti, 114 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
“Jaunā Vienotība” |
47,25 | 8 | Raimonds Čudars, Malda Caune, Jānis Turlajs, Vera Kalniņa, Valdis Razumovskis, Jana Kolbina-Birzniece, Elvis Ābeltiņš un Raivis Anspaks |
Partija “Stabilitātei!” |
4,32 | 0 | |
“Saskaņa” |
6,86 | 1 | Ludmila Fedorkova |
KPV LV |
1,04 | 0 | |
NA “VL-TB/LNNK”, LRA, LZS |
18,29 | 3 | Jānis Nebars, Miks Balodis, Ernests Moisejs |
Latvijas Zaļā partija |
17,33 | 3 | Andrejs Svilāns, Zigmārs Zeimulis, Andrejs Jaunkalns |
Partija “Alternative” |
3,11 | 0 | |
Latvijas Krievu savienība |
1,13 | 0 |
Saulkrastu novads (15 deputātu vietas, 8 saraksti, 108 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
“Saskaņa” |
1,61 | 0 | |
“Jaunā Saskaņa” |
0,67 | 0 | |
Latvijas Zaļā partija |
26,02 | 4 | Guntis Liepiņš, Normunds Broks, Inta Petrova, Liena Ozoliņa |
NA “VL-TB/LNNK”, JKP |
15,38 | 3 | Ervīns Grāvītis, Andris Dulpiņš, Mārtiņš Kišuro |
“Jaunā Vienotība” |
4,70 | 0 | |
“Latvijas attīstībai” |
14,23 | 2 | Māris Ieklavs, Santa Ancāne |
Latvijas Zemnieku savienība |
4,19 | 0 | |
Latvijas Reģionu apvienība |
32,33 | 6 | Normunds Līcis, Jurģis Grabčiks, Oksana Vanaga, Raivo Jēkabsons, Toms Turlajs, Raimonds Kalniņš |
Siguldas novads (19 deputātu vietas, 9 saraksti, 159 kandidāti)
Kandidātu saraksts | Rezultāts (%) | Vietas domē | Ievēlētie deputāti |
KPV LV |
0,78 | 0 | |
Latvijas Atdzimšanas partija |
2,33 | 0 | |
“Latvijas attīstībai”, Vidzemes partija |
5,14 | 1 | Ivo Bernats |
Latvijas Zemnieku savienība |
11,99 | 2 | Jānis Zilvers, Reinis Ādamsons |
“Jaunā Vienotība” |
10,09 | 2 | Ina Stupele, Aivars Garančs |
Jaunā konservatīvā partija |
2,32 | 0 | |
Krimuldas novada partija |
7,74 | 2 | Erlends Eisaks, Ance Pētersone |
“Progresīvie” |
3,30 | 0 | |
NA “VL-TB/LNNK”, LRA, LZP |
55,77 | 12 | Uģis Mitrevics, Dainis Dukurs, Linards Kumskis, Līga Sausiņa, Eva Viļķina, Kristaps Zaļais, Rūdolfs Kalvāns, Solvita Strausa, Artūrs Caucis, Zane Berdinska, Zane Segliņa, Mārtiņš Zīverts |