Ulbrokas florbolisti pieveic Ādažus, Ķekavai gan uzvaras, gan zaudējumi

Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs" Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs"

Četrās spēlēs divu dienu laikā nūjas krustoja divas Ķekavas un divas Kocēnu kluba “Rubene” komandas, un tikai vienā ķekavietēm izdevās gūt panākumu. Mača pirmajā pusē iekrājot triju vārtu pārsvaru “FK Ķekava” ar 6:3 apspēlēja “Rubene-1” vienību jeb kluba otro komandu. Paula Metāla uzvarētājām guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Dienu vēlāk “FK Ķekava” florbolistes savās mājās kapitulēja “Rubenes” galvenajai vienībai 0:13.

“Ķekavas Bulldogs/NND” komanda spēlē pret “Rubeni” turējās krietni labāk, un pretinieces izšķirošo pārsvaru ieguva tikai trešajā trešdaļā – 4:6 (Elīnai Dīcei 2+0). Savukārt pret “Rubeni-1” ķekavietes zaudējumu piedzīvoja pagarinājumā, kad sāncenses realizēja soda metienu – 3:4 (E.Dīcei 1+1).

Virslīgas turnīra tabulā “Rubene” uzvarējusi visās 17 spēlēs un ar 51 punktu ir pārliecinoša līdere. Pašreizējām čempionēm seko “Ķekavas Bulldogs/NND” (32 punkti 17 spēlēs), “FK Ķekava” (31 p. 18 sp.) un “Rubene-1” (29 p. 16 sp.).

Vīru virslīgas pēdējā kārtā svētdien savā starpā Ādažos tikās florbola klubs “SĀC” un “Oxdog Ulbroka LU” komanda. Īsti spraiga cīņa tomēr neizdevās – viesi jau pirmajās 10 minūtēs iemeta četrus vārtus un aizvadīja spēli līdz pārliecinošai uzvarai 12:4 (Matīsam Kristianam Morozovam un Nikam Ķuzulim pa 3+1).

Ar uzvaru regulāro sezonu pabeidza arī “Ķekava”, kas sīvā cīņā pārspēja rangā nedaudz augstāk esošo Talsu NSS/”Krauzers” vienību. (Markusam Januševskim 5+0, Klāvam Jansonam 0+4). Zīmīgi, ka tieši talsenieki būs ķekaviešu pretinieki ceturtdaļfināla sērijā.

Pamatturnīra noslēguma tabulā (pa 22 spēlēm) Cēsu “Lekringam” ir 52 punkti, Kocēnu “Rubenei” 50, “Valmierai” 47 un Talsu NSS 45 punkti. Piektajā pozīcijā ar 14 uzvarām un 42 punktiem ierindojās “Ķekava” un septītajā “Oxdog Ulbroka LU” (36 punkti), kas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā spēlēs ar “Rubeni”. FBK “SĀC” debijas sezonā ierindojās 9.vietā (21 p.) un turnīrā piedalīsies turnīrā par 9.-12.vietu un palikšanu virslīgā. Pusfinālā viņu pretinieki būs pastarīši Bauskas florbolisti.

Latvijas otrās līgas pamatturnīra pēdējā spēlē sporta kluba “Coyote” florbolisti savās mājās Inčukalnā uzņēma “Līgatni”, izlaida no rokām četru vārtu pārsvaru (7:3), tomēr guva uzvaru ppagarinājumā 10:9 (Renāram Liepiņam 3+0, Gvido Bišeram 2+2, Mārtiņam Ģirtam Ozoliņam 2+1). Šis panākums “koijotiem” ļāva turnīru pabeigt trešajā vietā Austrumu grupā (18 spēlēs 11 uzvaras un 33 punkti). Ceturtdaļfinālā inčukalniešu pretinieki būs florbola klubs “Vārme”, kas finišēja otrajā pozīcijā Rietumu grupā.