2022.gads Latvijas florbola čempionātā noslēdzas ar "koijotu" uzvaru Inčukalnā

Kalendārā gada pēdējā Latvijas florbola čempionāta spēlē ceturtdien vakarā Inčukalna sporta kompleksā vietējā sporta kluba “Coyote” komanda sīvā cīņā Latvijas otrās līgas spēlē pārspēja “Impar Limbaži” vienību, uzlabojot izredzes kvalificēties izslēgšanas turnīram.

Inčukalna un Limbažu florbolistu cīņā sāncenšiem ne reizi neizdevās panākt divu vārtu pārsvaru, toties neizšķirts tika fiksēts septiņas reizes. Trešajā trešdaļā mājinieki bija vadībā 6:5, tad nonāca zaudētājos 6:7, taču pēdējās sešās minūtēs iemeta vēl divus vārtus un vinnēja 8:7.

Lielākie nopelni uzvaras kaldināšanā ir Gvido Bišeram un Dāvim Mintikam, kuri katrs nopelnīja pa septiņiem rezultativitātes punktiem – attiecīgi 5+2 un 3+4.

Otrās līgas Austrumu grupas tabulā “Coyote” pēc 11 kārtām ar piecām uzvarām un 16 punktiem ieņem piekto vietu – “Līgatnei” un “Impar Limbaži” florbolistiem ir attiecīgi divi un viens punkts vairāk. Izslēgšanas turnīram kvalificēsies četras labākās komandas. Pamatturnīrā vairumam klubu atlicis aizvadīt pa septiņām spēlēm.