Telpu futbola klubs "Salaspils" iekļuvis virslīgas pusfinālā

Foto - TFK "Salaspils" Foto - TFK "Salaspils"

“Optibet” Telpu futbola virslīgas pusfinālam kvalificējies telpu futbola klubs "Salaspils", kas ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām divreiz pārspēja Kuldīgas “FC Nikers”.

Pamatturnīru salaspilieši bija pabeiguši trešajā vietā (deviņas uzvaras 16 spēlēs), bet kuldīdznieki sestajā. Tomēr ceturtdaļfināla sērija pirmajā mačā Salaspilī laukuma saimniekiem sākās diezgan bēdīgi – jau otrajā minūtē 0:2 un tāds pats rezultāts arī pēc pirmā puslaika.

Situācija strauji mainījās otrā puslaika vidū, kad mājinieki vispirms izlīdzināja rezultātu (2:2, 3:3), bet pēc tam nepilnu piecu minūšu laikā četras reizes ieraidīja bumbu “Nikers” vārtos, turklāt vēl nerealizēja soda sitienu – 7:3.

TFK “Salaspils” labā divus vārtus guva Kirils Butovskis, pa vieniem – Marks Ziļs, Daniils Fogels, Maksims Puzikovs un Aleksejs Panfilovs, vēl reizi Kuldīgas futbolisti trāpīja savos vārtos.

Atbildes spēlē ceturtdien Kuldīgā salaspilieši tieši pretēji izšķirošo pārsvaru iekrāja jau pirmajā puslaikā (5:0, 6:1). Mājinieki pēc pārtraukuma sparīgi metās atspēlēties, puslaika sākumā iesita divus vārtus, vēlāk vēl vienus un desmit minūtes līdz beigām atjaunoja intrigu spēlē. Tomēr atlikušajā laikā “Salaspils” futbolistiem izdevās nosargāt divu vārtu pārsvaru, pēdējās sekundēs vēl arī raidīt bumbu tukšos vārtos, svinēt uzvaru spēlē 7:4 un sērijā 2:0.

Pa diviem goliem iesita Daniils Fogels un Marks Ziļs, pa vieniem – Kirils Butovskis un Eduards Martins, arī šajā spēlē kuldīdzniekiem viena bumba pašu vārtos.

Salaspiliešu pretinieki pusfinālā kļūs zināmi sestdien (ja arī pārējos ceturtdaļfināla dueļos pietiks ar divām spēlēm) vai nākamnedēļ.