Salaspils GTK triumfē Latvijas komandu čempionātā galda tenisā

Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Ar Salaspils Galda tenisa kluba (GTK) komandu uzvarām Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā noslēdzies Latvijas komandu čempionāts. Augstākās līgas finālturnīros salaspilieši trumfēja gan vīru, gan dāmu konkurencē, turklāt vīru turnīrā izcīnīja vēl arī bronzas medaļas.

Ķekavā medaļas tika sadalītas sešās līgās vīriem un vienā dāmām, katrā no tām piedalījās pa četrām šīs sezonas labākajām komandām pēc priekšsacīkšu rezultātiem. Vadošajā augstākajā līgā dāmām Salaspils GTK sezonu pabeidza neuzvarētas – 14 uzvarām priekšsacīkšu mačos sekoja pārliecinošas 4:0 uzvaras pusfinālā pār Rīgas Tehnisko universitāti un finālā pār Bauskas galda tenisistēm.

Salaspils klubu pārstāvēja Ilva Baltute, Baiba Bogdanova, Melānija Birzniece un lietuviete Lina Martinke. Visā sezonā viņas piedzīvoja zaudējumus tikai piecās atsevišķās spēlēs.

Augstākās līgas turnīrā vīriem pusfinālā Salaspils GTK pirmā komanda ar 4:2 pārspēja kluba otro komandu, bet finālā ar 4:1 pieveica galda tenisa kluba “Baltā vētra” komandu. Mačā par trešo vietu Salaspils GTK-2 uzvarēja Rīgas Tehnisko universitāti 4:1.

Par čempioniem kļuva Valds Martinkus no Lietuvas, Māris Ķuda, Emīls Lutinskis, Reinis Burģis, Dainis Reinholds, Artūrs Reinholds un Maksims Staševskis. Bronzas medaļas ieguva Gints Eihmans, Aleksandrs Pahomovs, Māris Freibergs, Sergejs Kuceba un vēl viens Lietuvas galda tenisists Edvins Tamošūns.

25.un 26.martā Ķekavā norisināsies Latvijas individuālā čempionāta finālturnīri vienspēlēs un dubultspēlēs.