Ķekavā notiks grāmatas “Pēteris Sēja. Mūžs Latvijai” atvēršanas svētki

(Komentēt)
Ķekavā notiks grāmatas “Pēteris Sēja. Mūžs Latvijai” atvēršanas svētki Foto: publicitātes
11. janvāris, 12:36

Ķekavas novadpētniecības muzeja speciāliste un Lāčplēša Goda zīmes 2016 saņēmēja Velta Strazdiņa izdevusi grāmatu par novadnieku, pedagogu, politiķi un diplomātu Pēteri Sēju. Grāmatas "Pēteris Sēja. Mūžs Latvijai" atvēršanas svētki notiks 25. janvārī.

"Pētera Sējas idejiskais iedvesmotājs Rainis ir rakstījis: "Bez pagātnes nav nākotnes." Tāpēc ir brīnišķīgi apzināties, ka tepat ap mums ir vēstures elpa, spilgti cilvēki un mainīgi latviešu likteņi. Tas iedvesmo radīt, strādāt un palikt par vēstures nākotni. Par nākotni, kuru jaunā novada paaudze lasīs vēstures rakstos, novadnieku atmiņu albumos vai sarakstītajās grāmatās.

Pēteris Sēja skolojis mūs... mūs – latviešus, novadniekus, senčus. Mēs esam lepni, ka ar šo grāmatu mūs skolo Velta Strazdiņa – atgādina par nozīmīgiem cilvēkiem novadā, mūsu valstī un vēsturē, liek domāt, analizēt, saprast, vērtēt, zināt un izzināt. Cienīsim mūsu vēsturi un cilvēkus, kuri to ir radījuši," par Strazdiņas jaunāko grāmatu raksta Ķekavas novada pašvaldības pārstāve Linda Zaķe.

Grāmatas "Pēteris Sēja. Mūžs Latvijai" atvēršanas svētki notiks 25. janvārī plkst. 18.00 Doles Tautas namā, Rīgas ielā 26, Ķekavā. Pasākumā būs iespēja iegādāties grāmatu par īpašu cenu (norēķini tikai skaidrā naudā).

Grāmatas "Pēteris Sēja. Mūžs Latvijai" izdošanu līdzfinansējusi Ķekavas novada pašvaldība un klajā laidusi izdevniecība "Jumava".

  • Drukāt
  • Novērtēt šo ziņu
    (0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Bērnu vasaras nometnes. Vecāku pieredze aprinkis.lv/sabiedriba/gim… pic.twitter.com/WGtGAsKb0P
aprinkislv
Ko darīt, lai nešķiroto atkritumu būtu mazāk aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/ZPxgMVzJ8w
aprinkislv
Salaspils, Babītes un Ropažu futbolisti uzlabo pozīcijas @fta_news Rīgas čempionātā aprinkis.lv/zinas/item/458… pic.twitter.com/oEOd80bS7x

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH
Stopini_Latvia
Koncertā tiekas vairāk nekā 100 akordeonistu, kuri sapņo arī par dalību Dziesmu svētkos: lsm.lv/raksts/kultura…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018