Logo
Drukāt šo lapu

"Audas" futbolisti atvadās no Latvijas kausa

Ķekavas futbola klubs “Auda”, kas pagājušajā gadā pirmo reizi kļuva par Latvijas kausa ieguvēju, pirmdien “Skonto” stadionā piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfināla spēlē pret virslīgas līderi “Riga FC” komandu un ir spiests atvadīties no trofejas.

Rīdzinieki spēles likteni izšķīra jau pirmajā puslaikā, kad pusstundas laikā guva trīs vārtus, turklāt citu par citu skaistākus. Pirms trešo vārtu zaudējuma “Audas” futbolisti gan sasparojās uzbrukumā un izveidoja vairākas bīstamas situācijas, tomēr līdz rezultatīvam sitienam nenonāca.

Pēc pārtraukuma vārtu gūšanas iespējas bija abām komandām, bumba vairākas reizes trāpīja pa abu vārtu konstrukcijām, līdz piecas minūtes pirms pamatlaika beigām “Riga FC” ar ceturto precīzo sitienu dzēsa visos jautājumus par cīņas iznākumu – 0:4.

Latvijas kausa pusfinālā iekļuva arī futbola klubs “Tukums 2000”/”Telms”, kas viesos diezgan negaidīti pārspēja “Valmiera FC” futbolistus (1:0), kā arī FK “Liepāja” un RFS.