Salaspils handbolisti uzvar Aizkrauklē, handbolistes zaudē Ludzā

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Latvijas handbola virslīgas spēlēs sestdien uzvaru izcīnīja “Salaspils” vīru komanda, savukārt Salaspils sporta skolas handbolistes sezonas pirmajā oficiālajā mačā piedzīvoja zaudējumu.

Salaspils handbolistes jauno sezonu sāka ar izbraukuma spēli pret pašreizējām Latvijas čempionēm Ludzas kluba “Latgols” handbolistēm. Pirmās desmit minūtes viešņām pagalam neizdevās (1:8), nākamajās septiņas izdevās visu izlieto ūdeni sasmelt (8:8), bet līdz pārtraukumam ludzānietes atkal atjaunoja solīdu 17:11 pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā salaspilietes starpību samazināja līdz četriem vārtiem, taču laukuma saimnieces nekavējoties atbildēja ar četriem precīziem metieniem pēc kārtas (22:14) un turpinājumā noturēja sāncenses drošā attālumā – Salaspils komandai zaudejums 28:37. Astoņus vārtus guva Renāte Salmane, pa trim – Veronika Plotņikova, Anastasija Agarkova, Linda Borisanova un Patrīcija Elizabete Prūse.

“Slikts veids kā iesākt sezonu. Protams, zinājām, ka pirmā spēle pret esošajām Latvijas čempionēm būs grūta, bet negaidīju tik bezcerīgu sniegumu. Visos spēles aspektos izskatījāmies sliktāk nekā pretinieces, tāpēc arī likumsakarīgs iznākums. Par šādām spēlēm uzņemos pilnu atbildību, jo komanda nebija gatava sezonas sākumam,” Latvijas Handbola federācijas preses dienests citē Salaspils komandas galveno treneri Niku Remesu.

Handbola klubi “S&A” un “Salaspils” sezonas pirmajās divās spēlēs bija izcīnījuši pa vienai uzvarai. Savstarpējā mačā Aizkrauklē mājinieki saglabāja 1-3 vārtu pārsvaru līdz pat otrā puslaika vidum, kad salaspilieši beidzot izvirzījās vadībā (23:22), trīs minūtes pirms beigām panāca “plus četri” (33:29) un, lai arī nedaudz pavirši nospēlēja galotni, nosargāja uzvaru 34:33.

Viesu rindās rezultatīvākie bija Ivars Brics (8), Aleksandrs Patsikailiks (7) un Kaspars Luksis (5).