Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policija kādā garāžu kooperatīvā Babītē atklājusi nelegālo alkoholu un cigaretes. VID Muitas policija noskaidroja, ka 1969. gadā dzimis vīrietis nodarbojies ar nelegālu akcīzes preču uzpirkšanu un to tālāku realizāciju nelegālu akcīzes preču pārdevējiem.

No 15. līdz 17. aprīlim norisināsies otrais Šūpoļu festivāls "Latvija šūpojas Siguldā", kura laikā ikviens būs aicināts doties aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā, lai apskatītu un izšūpotos 100 īpaši festivālam veidotās šūpolēs.

Kopš nedēļas sākuma Rīgas reģionā ceļu policija reģistrējusi 70 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši astoņi cilvēki. Vairākas personas aizturētas par transporta līdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vielu iespaidā.

No šā gada aprīļa pašvaldības līdzfinansējums aukļu pakalpojumu sniedzējiem Ādažu novadā būs gandrīz dubultots, un līdzšinējo 86 eiro vietā turpmāk finansējums būs 150 eiro mēnesī par vienu bērnu vecumā no pusotra līdz četru gadu vecumam.

Par augsta riska teritorijām, kur bērni var saņemt valsts apmaksātu vakcināciju pret ērču encefalītu, šogad atzīti 27 Latvijas novadi, informē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC). Valsts apmaksātā vakcinācija kopumā Latvijā paredzēta aptuveni 34,2 tūkstošiem bērnu no viena gada līdz 18 gadu vecumam.

1. aprīlī Ķekavā notiks Oficiālās joku dienas pasākums, kas veltīts satīriskajam un humoristiskajam zīmējumam – karikatūrai. Pasākumā ar jautrām sadzīviskām ainiņām piedalīsies Katlakalna Improvizācijas teātra dalībnieki, tāpat arī būs iespēja vērot karikatūristu meistarklases.

13. aprīlī Ādažu bāzē notiks Atvērto durvju diena, kuras laikā skolēni varēs iepazīties ar Ādažu bāzē izvietotajām vienībām un to uzdevumiem. Skolas tiek aicinātas pieteikt dalību pasākumā līdz 6. aprīlim.

Valdība otrdien, 28. martā, atļāva Satiksmes ministrijai (SM) valsts galvenā autoceļa projekta "E67/A7 Ķekavas apvedceļš" īstenošanai atsavināt divus nekustamos īpašumus kopumā par 40 294 eiro, informēja valdībā.

Ādažu poligons ir ne tikai Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto spēku militāro mācību norises vieta, bet arī teritorija ar Eiropā unikālām dabas vērtībām – īpaši aizsargājamām augu un dzīvnieku sugām un to dzīvotnēm. Aicinot tās saudzēt, ir izveidota speciāla dabas īsfilma "Videi draudzīgs karavīrs".

Vakardien, 27. martā, tika dzēsts 91 kūlas ugunsgrēks, kuru kopējā platība bija 83,8 hektāri. Viena no lielākajām kūlas degšanas platībām bija Miera ielā Salaspilī – 4 hektāri, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Vakar ceļu satiksmes negadījumos cietuši arī trīs cilvēki Rīgā.

Meklēšana

Jaunākie sludinājumi

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
10 ekspresjautājumi Rēzijai Kalniņai aprinkis.lv/kultura/item/3… pic.twitter.com/3K3sqiURw9
aprinkislv
@vid_gov_lv garāžās Babītē atklāj iespaidīgus nelegālā alkohola un cigarešu krājumus aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/UsyGByLOpk
aprinkislv
Aptauja @Kekavas_novads : Vai Latvijā vajadzētu atļaut eitanāziju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/DFsFlj8gGF

Twitter Citi raksta

OlainesKulturai
Šīs nedēļas pasākumi Olaines novadā: 2.aprīlī plkst. 12:00 Pepijas dziesmu koferis 2017 Jaunolaines kultūras... fb.me/136ixmBLi
Stopini_Latvia
No 21. marta UMMS audzēkņu zīmējumu izstāde Upesleju dienas centrā pic.twitter.com/zsPmLryW4h
sigulda_lv
Spodrības mēnesis un Lielā talka Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… Jau pieteiktas talkas Turaidā, Allažu Tau… twitter.com/i/web/status/8…


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017