Ogres novada pašvaldības domes sēdē 16. novembrī, deputātiem pieņemot lēmumu par novada teritorijas plānojuma 2012.–2024.gadam grozījumu izstrādes uzsākšanu, izskanēja ierosinājums ieviest maksu par iebraukšanu Ogres pilsētā.

Ar dažādiem sarīkojumiem, koncertiem, svētbrīžiem un svinīgu karoga pacelšanu 17. un 18. novembrī visā Latvijā, tostarp arī Pierīgā, tiks svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadiena, iezīmējot ceļu uz valsts simtgadi 2018. gadā.

Trešdien, 15. novembrī, plkst. 22.00 Ulbrokā kāds vīrietis pamanījis, ka pie viņa "Volvo" markas automašīnas pienāk divi nepazīstami jaunieši, no kuriem viens sācis lauzt aizmugurējā loga tīrītāju. Automašīnas īpašnieks ļaundarim uzsaucis, lai viņš pārstāj bojāt automobili.

Ar nākamo gadu atkritumu apsaimniekošanas tarifs Saulkrastu novadā palielināsies par 1,55 eiro par kubikmetru, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Jaunais tarifs būs 12,79 eiro bez PVN, kas ir par 14 procentiem vairāk kā iepriekš.

Sakarā ar ziemas tehnisko pārtraukumu visā remontdarbu posmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) no Upeslejām (starp P4 un P5) līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu netālu no Daugavpils šosejas (A6) (12,48.-19,66. km) ir atjaunota parastā agrākā satiksmes organizācija.

Noslēdzoties "SEB bankas", Jūrmalas pilsētas, Mārupes un Olaines novadu kopīgi rīkotās grantu programmas jauno uzņēmēju atbalstam "(ie)dvesma" pirmajai sezonai, izvēlētas sešas perspektīvākās biznesa idejas, kuru autori saņems finansējumu to īstenošanai.

Pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā policija reģistrējusi 111 ceļu satiksmes negadījumus, kuros miesas bojājumus guvuši 27 cilvēki, viņu vidū astoņi gājēji un viens velosipēdists.

No 21. novembra SIA "Ekspress Ādaži" (EA) visos maršrutos tiks veikta anketēšana, lai noskaidrotu sniegto pakalpojumu kvalitāti pasažieru pārvadājumos. Anketēšanas mērķis ir uzlabot sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti, noskaidrojot, kādus maršrutus visbiežāk ikdienā izmanto EA pasažieri.

Otrdien Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija par zādzību no kādas kafejnīcas kases Bulduros. Par šo notikumu ziņoja iestādes darbiniece.

2017. gadā Babītes novada pašvaldība izstrādājusi vizuālās identitātes rokasgrāmatu, kurā galvenais vadmotīvs ir Babītes novada logo un sauklis, ko var lietot arī fiziskas un juridiskas personas. Rokasgrāmatā ir iespēja iepazīties ar novada zīmola lietošanas noteikumiem.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ķekavas basketbolisti @Kekavas_novads @sports_kekava izcīna uzvaru dramatiskā līdervienību spēlē… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Foto: Zibakcijā Mārupes vidusskolā @MarupesVSK atšifrē apsveikumu Latvijai aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/DiS72WgCVD
aprinkislv
Klusums Salaspils kultūras nama Enerģētiķis būvlaukumā @Salaspilsnovads aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mINws1lv9Q

Twitter Citi raksta

Kekavas_novads
Ķekavas novada pašvaldības vadība tikās ar biedrības “Lapenieku ciemats” pārstāvi, lai pārrunātu turpmākos soļus ie… twitter.com/i/web/status/9…
DaugavasMuzejs
Izdots izcils ceļvedis pa piemiņas vietām Rīgā un tās apkārtnē! salaspils.lv/kultura/kultur…
Kekavas_novads
Sveicam Latvijas 99. gadadienā! 🇱🇻Domes priekšsēdētājas Viktorijas Baires apsveikuma runu svētkos skaties šeit:… twitter.com/i/web/status/9…

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017