Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 8,14 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt "Lāču" peļņa samazinājās par 20,7% - līdz 132 601 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Vai tā būtu baznīca, vai skola, vai renovēts kultūras nams, tiklīdz runa ir par būvniecību Salaspilī, tā skaidrs ‒ būs problēmas, un šoreiz ir stāsts par apsolītu, bet neizpildītu būvniecību Saulkalnē, ciemā, kas atrodas Salaspils novadā.

Sākoties mūzikas festivālam "Positivus", kas nedēļas nogalē norisināsies Salacgrīvā, autovadītājiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi uz Tallinas šosejas. Festivāla apmeklētājiem turklāt ir jāņem vērā, ka uz Tallinas šosejas posmā no Duntes līdz Svētciemam vēl nav beigušies seguma atjaunošanas darbi un saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h.

Trešdien un ceturtdien dziedātāji Atis Ieviņš, Aija Andrejeva, Agnese Rakovska, Ieva Kerēvica, Ingus Pētersons, Vidzemes kamerorķestris Kaspara Ādamsona vadībā un un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā cītīgi gatavojās vasaras lielkoncertam, kas piektdien, 20. jūlijā, notiks Ikšķiles estrādē.

Otrdien Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirkņa policisti ieradās kāda vīrieša dzīvesvietā Baldonē, lai veiktu sankcionētu kratīšanu. Tās laikā privātmājas teritorijas siltumnīcā tika uzieti trīs marihuānas stādi. Kopējais nežāvētas marihuānas svars ir 210 gramu.

Valsts vides dienests (VVD) 18. jūlijā pieņēmis lēmumu par daļēju SIA "Vangažu nafta" darbības apturēšanu. Noteikts, ka SIA "Vangažu nafta" iekārtas daļā "Meža miers" Inčukalna novada Inčukalna pagastā apturēta darbība, kas attiecas uz benzīna produktu grupas ievešanu, pārkraušanu, uzglabāšanu un attīrīšanu, kā arī bīstamo atkritumu uzglabāšanu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopš nedēļas sākuma no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis teju 20 izsaukumus. Cilvēki negadījumos nav cietuši.

Ceļu policija Rīgas reģionā kopš nedēļas sākuma reģistrējusi 114 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši 32 cilvēki, viņu vidū seši gājēji un 11 velosipēdisti. Vairākas personas guvušas miesas bojājumus arī negadījumos Pierīgā.

Trešdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis reģionālās darba vizītes laikā tikās ar Mārupes novada domes pārstāvjiem, kā arī apmeklēja un klātienē iepazinās ar novadā strādājošo uzņēmumu darbību.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts nosūtījis Ķekavas novada domes deputātiem vēstuli ar uzaicinājumu uz individuālu tikšanos klātienē, lai diskutētu par pašvaldības domes darbību un VARAM sniegto informāciju masu medijiem, kas saistīta ar iespējamiem demokrātijas principu pārkāpumiem.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Grxlo5rxNE
aprinkislv
Foto: Ikšķile briest vasaras lielkoncertam. Foto Matīss Markovskis aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/YGuRQ99Zdc

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…
Marupes_novads
18.jūlijā uzsākta Mārupes novada teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam grozījumu 1.redakcijas un tās vides pārskat… twitter.com/i/web/status/1…

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018