Pirmdien, 25. septembrī, vairāk nekā 50 kareivju, kuri sekmīgi pabeiguši Rekrutēšanas un atlases centra veikto atlasi, sāks dienestu bruņotajos spēkos, vispirms apgūstot profesijas pamatiemaņas Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē Ādažos.

Visoptimistiskākie šā gada otrajā ceturksnī ir Pierīgas, Zemgales un Kurzemes uzņēmēji, ceturtdien žurnālistiem pastāstīja bankas "Citadele" pārstāvji, atsaucoties uz jaunāko "Citadele Index" pētījumu.

Spēcīgo lietavu rezultātā šonedēļ izskalots posms jaunajā Siguldas serpentīnā, kas ved no Svētku laukuma līdz Gaujas tiltam, līdz ar to šis posms uz laiku līdz defektu novēršanai būs slēgts un atpūtnieki ir aicināti izvēlēties citus maršrutus Gaujas senlejas baudīšanai.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopš nedēļas sākuma no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis divus dučus izsaukumus, un gandrīz visi bijuši pirmdien saistībā ar spēcīgā vēja nolauztajiem kokiem Jūrmalā un arī Babītes novadā.

20. septembrī Olainē pirmie renovācijas darbi sākti daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Kūdras ielā 3. Plānots, ka pēc renovācijas darbu pabeigšanas mājas vidējais apkures siltumenerģijas patēriņš gadā samazināsies vairāk nekā uz pusi.

Stopiņu novadā atklāta un likvidēta nelegālā alkohola ražotne, izņemti 1210 litri alkohola, iekārtas alkohola ražošanai, ka arī 2620 cigaretes ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

Arī šogad pēdējā nedēļas nogalē pirms vispasaules starptautiskās tūrisma dienas Mārupes novads plāno ar vērienu noslēgt aktīvā tūrisma sezonu. Mārupes novada domes iekšpagalmā iedzīvotājus un viesus gaidīs jau tradicionālais Rudens ražas gadatirgus, savukārt aktīvās atpūtas cienītāji aicināti pievienoties velobraucienam "Ieripo Rudenī".

Jau ceturto reizi Olainē aizvadīts Dzērveņu festivāls, kas divu dienu garumā priecēja ar daudzveidīgu pasākumu programmu. Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties jauno ķīmiķu "ogotos" eksperimentos, ļauties gastronomiskiem pārsteigumiem un krāšņai mūzikai, vienoties kopīgos dejas soļos, kā arī baudīt purva ainavas, meklējot labākās dzērveņu vietas.

Valsts policija pēdējo divu dienu laikā Rīgas reģionā reģistrējusi 119 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietušas 11 personas. Viens no negadījumiem noticis otrdien vakarā Raiņa ielā Siguldā, kur vieglā automašīna "Volvo V70" uzbraukusi velosipēdistam.

Autotransporta direkcija (ATD) plāno uzrunāt Rīgas un Pierīgas pašvaldības saistībā ar sadrumstaloto sabiedriskā transporta sistēmu reģionā, pauda direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

Meklēšana

Jaunākie sludinājumi

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@Valsts_policija : Saulkrastos @Saulkrastu_nov par seksuālu vardarbību pret bērnu aizturēts vīrietis aprinkis.lv/sabiedriba/kri…
aprinkislv
@dabaDAP : Spēcīgo lietavu rezultātā izskalots posms Siguldas serpentīnā aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/idowe7cYaL
aprinkislv
@LV_portals : Kāda ir patiesā vidējā alga? aprinkis.lv/ekonomika/fina… pic.twitter.com/ZfbLV3V0Vt

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
🍁Rudens noskaņas Jūrmalā pic.twitter.com/pknIGGcB1I
balticoasts
@Carnikavas_nov mākslas skolas audzēkņiem notika DP „Piejūra” veltīts plenērs un ekskursija!… twitter.com/i/web/status/9…
Kekavas_novads
Iesniedz priekšlikumus 2018. gada budžetam! Vairāk par ierosinājumu iesniegšanas kārtību lasi:… twitter.com/i/web/status/9…

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017