Sagaidot režisora Vara Braslas filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" TV pirmizrādi, kanāls TV3 sadarbībā ar ziņu un izklaides portālu "Skaties.lv" izsludināja konkursu, kurā meklēja kolorītāko Latvijas vectēvu. Par lieliskāko vectētiņu atzīts Antons Gunārs Dundurs no Ikšķiles.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šajā nedēļā no Pierīgas novadiem saņēmis pusduci izsaukumu, un lielākā daļa bijusi par dzīvojamo māju dūmvados degošiem sodrējiem.

Ceļu policija Rīgas reģionā kopš nedēļas sākuma reģistrējusi 123 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietušas 17 personas, tostarp seši gājēji.

Trešo gadu pēc kārtas Pierīgas novados vērojama ugunsgrēku skaita samazināšanās, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija. 2017. gadā VUGD Pierīgā reģistrējis 803 ugunsgrēkus, kas ir par 145 negadījumiem mazāk nekā gadu iepriekš.

"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 26. janvāra būs izmaiņas 16. maršruta autobusa darbdienu un brīvdienu kustības sarakstā un maršrutā. 16. autobusa maršrutam tiks samazināts reisu skaits ārpus Rīgas pilsētas, kā arī galapunkts "Garkalnes Mucenieki" pārdēvēts par "Sunīši".

Otrdien, 23. janvārī, Latvijā viesosies četri Zviedrijas Olimpiskās komitejas pārstāvji, lai klātienē novērtētu olimpisko spēļu sacensību kamaniņu sportā, bobslejā un skeletonā rīkošanas iespējas Latvijā.

Otrdien Motormuzejā notika konkursa "Gribu būt mobils" pusfināls, kurā piedalījās desmit Rīgas reģiona komandas, tajā skaitā pa divām komandām no Baložu vidusskolas un Ādažu vidusskolas.

19. janvārī Ķekavā tiks parakstīts sadarbības līgums starp sešu novadu – Ķekavas, Olaines, Mārupes, Babītes, Ozolnieku, Jelgavas – vadītājiem un trim vietējās rīcības grupām – biedrību "Pierīgas partnerība", "Lauku partnerība "Lielupe"" un "Partnerība "Daugavkrasts"", kas paredzēs dažāda veida aktivitātes tūrisma nozares stiprināšanai.

Mārupes kapos pie Satiksmes ministrijas šofera Roberta Mūrnieka kapa vietas otrdien pulcējās cilvēki, lai pieminētu 1991. gada traģiskos notikumus un godinātu šīs pretošanās cīņas upurus.

Otrdien plkst. 14.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Mālpils novada Sidgundu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā un pirmajā stāvā dega dzīvoklis 35 kvadrātmetru platībā.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ivars Āboliņš: Latvijas Radio šā gada budžets plānots pēc pavisam citiem principiem aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PI67fgqYQQ
aprinkislv
@Dzintris Kolāts. Komentārs. Cik bieži labāk ir nezināt aprinkis.lv/component/k2/i…
aprinkislv
Pērn sarkanais gailis Pierīgas novados dziedājis retāk aprinkis.lv/sabiedriba/kri… pic.twitter.com/S6yK4gBPqV

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Janvārī Ulbrokas bibliotēka aicina iepazīt simbolus, zīmes, rakstus un Stopiņu novada tautastērpu… twitter.com/i/web/status/9…
Stopini_Latvia
Aptaujas rezultāti par Ulbrokas apļa labiekārtojumu bit.ly/2DLAwQC pic.twitter.com/K2nNjTMYl4
Sigulda_Thrills
Ziemas garšu svinēšanas pasākumā varēs mieloties ar tādiem gardumiem kā grilēti nēģi, dry – age liellopgaļas burger… twitter.com/i/web/status/9…

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018