Sestdien bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda" valdīja olimpiska noskaņa. Sporta cienītājiem un līdzjutējiem sirsnīgā un aizkustinošā apbalvošanas ceremonijā bija iespēja uzgavilēt un sveikt siguldiešus, kuri piedalījās ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā.

Siguldas novada pašvaldība aicina Siguldas un tās apkārtnes iedzīvotājus palīdzēt notvert Siguldā klaiņojošu fazānu gaili, informēja pašvaldības pārstāve Inese Pabērza.

Aizvadītajā diennaktī deviņi cilvēki slēpošanas trasēs Latvijā guvuši traumas, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Jaunākās latviešu filmas, dziesmu un deju koncerti, izrādes, sporta sacensības, Lielā Stāstu nakts un tikšanās ar olimpiešiem – nedēļas nogalē Pierīgas novados par garlaicību nebūs jāsūdzas.

Lai uzklausītu Olaines pilsētas un Olaines pagasta ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par AS "Olaines ūdens un siltums" (OŪS) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Par divu sirmgalvju slepkavību Jaunolainē Rīgas rajona tiesa piespriedusi mūža ieslodzījumu Staņislavam Spilam, kurš jau agrāk izcietis sodu par trīs personu nogalināšanu.

Piektajai "Baznīcu naktij" pieteikušās jau 90 draudzes no visas Latvijas. Pirmo reizi pasākumā, kas šogad paredzēts 1. jūnijā, aicināti piedalīties ne tikai kristīgo konfesiju dievnami Latvijā, bet arī latviešu diasporas draudzes ārvalstīs. Pieteikšanās pasākuma vietnē turpinās līdz 1. aprīlim.

Lieldienu laikā – no 31. marta līdz 2. aprīlim – Siguldā trešo reizi notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls. Īpaši šim notikumam tiks radītas 100 unikālas un neparastas šūpoles, kas būs izvietotas aptuveni trīs kilometru garā pastaigu maršrutā.

Revīzijā par pašvaldību darbību sabiedriskās kārtības jomā Valsts kontrole konstatējusi, ka Ķekavas pašvaldība nepilnīgi vērtē svarīgākās sabiedriskās kārtības problēmas novadā, savukārt trūkumi finansējuma kontrolē rada bažas par līdzekļu neekonomisku izlietojumu.

21. martā plkst. 19.00 ar solokoncertu Ropažos uzstāsies talantīgais grupas "DAGAMBA" pianists Dainis Tenis, kurš priecēs klausītājus ar dažādu valstu komponistu skaņdarbiem to oriģinālajā versijā.

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Billes režisore Ināra Kolmane: Man bija svarīgi sajust katru tēlu kā laikmeta liecību aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/o5mKwcotaZ
aprinkislv
Pierīgas novadu turnīrā triumfē Stopiņu @Stopini_Latvia futbolisti. 2.Babīte, 3.Sigulda @sigulda_lv… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
@Maris_Zanders : 16. marts un ar to saistītie viedokļi, kas atkārtojas gadu no gada – gan "pret", gan "par" pusē. G… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

Sigulda_Thrills
"Baltu rotu" darbnīcā iespējams iepazīties ar latviešu filmas "Nameja gredzens" galveno varoni - meistaru darināt… twitter.com/i/web/status/9…
Marupes_novads
Iznācis 2018.gada marta “Mārupes Vēstis” numurs: ej.uz/pjxb pic.twitter.com/6qILWWePm7
Adazu_novads
Līdz rītdienai, 16.martam, aicinām paust viedokli par “Dievnama, baptistērija un saiešanas nama izbūve Rīgas gatv… twitter.com/i/web/status/9…

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018