Valsts policijas Siguldas iecirknis un "Bezvests.lv" meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1934. gadā dzimušo Jevgeniju Golubevu, kura šī gada 27. maijā ap pulksten 5.00 izgāja no sociālās aprūpes mājas "Gauja" Gaujā, Inčukalna novadā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

No 25. līdz 27. maijam līdz ar saulaino laiku tiek baudīti arī Siguldas pilsētas svētki "Pieslēdzies vasarai!", kuri jau paspējuši priecēt apmeklētājus ar dažādiem koncertiem, uzņēmēju izstādi, gadatirgu, gājienu, teātra izrādēm un daudz ko citu.

Kāds 72 gadus vecs vīrietis Rīgas reģionā, strādājot ar ripzāģi, guvis plaukstas traumu, tostarp daļēju viena pirksta amputāciju, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Sestdien Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki no ūdens izcēla piecus noslīkušus cilvēkus, tostarp viens tika atrasts Jūrmalas karjerā.

Jaunmārupes ūdenstorņa pļavā svētdien notiks bērnu un jauniešu svētki "Ar vasaru saujā", aģentūru LETA informē Mārupes novada domē.

Dārzu sezona ir klāt, tāpēc "Rīgas Apriņķa Avīze" nolēma paviesoties Pierīgas novadu skaistākajos dārzos, lai noskaidrotu, kas šobrīd ir modē, vai dārzs ir tikai hobijs vai arī peļņas avots un kādēļ cilvēki vispār pievēršas šai nodarbei.

Jau piekto gadu Siguldas pilsētas svētku mēnesī norisinās akcija "S!guldieši balso, s!guldieši svin", kuras noslēgumā tiek noskaidroti siguldiešu 10 mīlētākie uzņēmumi.

Gaujas svētku laikā Ādažos no sestdienas paredzēti plaši ierobežojumi transporta kustībai, aģentūru LETA informēja Ādažu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Laima Jātniece.

Dzīvnieku patversmē "Ulubele" sestdien plkst. 12 notiks īpaša pasākumu programma par godu tās astotajai gadadienai Stopiņu novada "Līčos", aģentūru LETA informēja dzīvnieku patversmes vadītāja Ilze Džonsone.

Ādažos šajā sestdienā notiek gadskārtējie "Gaujas svētki", kuros visas dienas garumā pasākuma apmeklētājiem ir iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militāro ekipējumu un tehniku, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa.

Meklēšana

Jaunākie sludinājumi

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mārcis Bendiks. Prātojums par svētkiem, festivāliem un sauso atlikumu aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/xalt4aSbiF
aprinkislv
Inese Luka-Indāne Ķekavas novadā: Nekādu dārzu sākumā negribēju aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/5S8DGMvn59
aprinkislv
Rihards Mačanovskis piedalījies profesionālā kartinga sacensībās. 10 ekspresjautājumi operdziedātājam… twitter.com/i/web/status/1…

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Atklāta gājēju ietve gar Siguldas novada Kultūras centru, kas gājējiem ļauj ērti nokļūt no Pils ielas uz Raiņa park… twitter.com/i/web/status/9…
JurmalaLV
🚖Kūrorta svētku laikā Jūrmalā noteikti satiksmes ierobežojumi; pilsētas sabiedriskais transports bez maksas… twitter.com/i/web/status/9…
BaldonesNovads
Aicinām pieteikties konkursam “Baldones novada sakoptākā sēta un nams 2018” baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/8fFAlVrBDa

Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018