Salaspils handbola komandām viens panākums un divas neveiksmes

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Nedēļas nogalē kārtējās spēles Latvijas handbola čempionātā aizvadīja visas trīs Salaspils komandas. Pie uzvaras pirmajā līgā izdevās tikt Salaspils sporta skolas handbolistiem, bet zaudējumus piedzīvoja “Salaspils” vīru komanda un Salaspils sporta skolas handbolistes virslīgas mačos.

Svētdien Salaspilī viesojās divas Ludzas sporta kluba “Latgols” komandas. Virslīgas spēlē pret “Salaspili” viesi ar četriem vārtu guvumiem pēc kārtas pirmā puslaika vidū bija panākuši pirmo nopietno pārsvaru (4:9). Mājiniekiem cerīgi sākās otrais puslaiks, kad sešu vārtu deficītu izdevās ātri sadeldēt līdz diviem (18:20). Taču nākamajās piecās minūtēs ludzānieši atjaunoja iepriekšējo pārsvaru (19:25), un jau desmit minūtes pirms beigām uzvarētāji faktiski bija skaidri (24:34). Atlikušajā laikā Salaspils handbolistiem rezultātu izdevās nedaudz uzspodrināt – 34:39.

Mājinieku rindās Eduards Malahovs iemeta desmit, Artūrs Kļaviņš septiņus un Matīss Strautnieks sešus vārtus. Piecās spēlēs salaspiliešiem ir divas uzvaras un piektā vieta astoņu komandu konkurencē.

Dažas stundas iepriekš notikušajā Salaspils sporta skolas komandas un “Latgols” junioru spēlē Latvijas pirmās līgas turnīrā mājinieki ilgu laiku saglabāja 3-5 vārtu pārsvaru, līdz otrā puslaika vidū ludzānieši pamanījās pietuvoties līdz 24:23. Toties nākamo desmit minūšu laikā bumba lidoja gandrīz tikai viesu vārtos (33:24), un beigās salaspilieši svinēja pārliecinošu uzvaru 34:26.

Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākie bija Kristaps Štālmanis (7), Matīss Strautnieks (5), Justs Vidzis (5) un Marks Plūme (4). Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem Salaspils handbolisti pirmās līgas tabulā ieņem trešo vietu. Nākamā spēle viņiem paredzēta 18.oktobrī nesen atklātajā Sauriešu sporta hallē pret Ulbrokas sporta kluba komandu.

Otro zaudējumu sezonas startā piedzīvojusi Salaspils sporta skolas dāmu komanda. Izbraukuma spēlē pret “REIR”/Dobeles sporta skolas handbolistēm pretinieces visas cīņas garumā lēnām audzēja pārsvaru un beigās sagādāja salaspilietēm zaudējumu 28:37. Viešņām Anastasija Agarkova iemeta astoņus un Dace Potapova sešus vārtus.