Logo
Drukāt šo lapu

Mārupes volejbolistes zaudē četros setos, uzvar piecos

Foto - facebook.com/sufaklubs Foto - facebook.com/sufaklubs

Divas spēles Latvijas dāmu volejbola čempionātā dažu dienu laikā aizvadījusi Mārupes sporta centra komanda. Zaudējumam sezonas pirmajā mājas spēlē sekoja uzvara izbraukumā Daugavpilī.

Trešdien Mārupes volejbolistes savās mājās uzņēma volejbola klubu “Jelgava”. Pēc diezgan bezcerīgi zaudēta pirmā seta laukuma saimnieces uzvarēja otrajā, taču piekāpās arī abos nākamajos – 1:3 (14:25, 25:21, 16:25, 20:25). Līga Strautniece savāca 13 punktus, Krista Jansone 10.

Svētdien mārupietes viesojās pie Sporta un fiziskās attīstības kluba (SUFA) un Daugavpils Universitātes komandas. Pirmajā setā viņas bija pārākas, divos nākamajos zaudēja, bet ceturtajā spēja izlīdzināt rezultātu. Izšķirošajā piektajā setā viešņas no 0:4 panāca 9:6 savā labā, vēlāk pēc 13:9 zaudēja četrus punktus pēc kārtas, tomēr vinnēja divas nākamās izspēles un svinēja uzvaru 3:2 (25:20, 25:27, 18:25, 25:19, 15:13). Marta Ozoliņa nopelnīja 26 punktus, Ilona Cehanoviča 17.

Ar divām uzvarām trijās spēlēs un pieciem punktiem Mārupes sporta centra komanda turnīra tabulā ieņem trešo vietu aiz “Jelgavas” (10 p.) un SUFA/DU (6). Čempionāta dalībnieces gan līdz šim aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu, dažas – tikai vienu.

Jāatzīmē arī, ka mārupietes ar piecām uzvarām sešās spēlēs un vienīgo zaudējumu piecu setu mačā ir Entuziastu volejbola līgas dāmu turnīra līderes.