Mūžībā aizgājis režisors Valdis Liepiņš

(Komentēt)
Mūžībā aizgājis režisors Valdis Liepiņš Foto: Matīss Markovskis
2017. gada 5. decembris, 9:42

Pirmdien, 4. decembrī, pēkšņi mūžībā aizgāja režisors un aktieris Valdis Liepiņš (1966–2017), apstiprināja režisora kolēģi.

Valdis Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā. 1990. gadā absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļu. Bijis Dailes teātra štata aktieris un režisors no 1990./1991. gada sezonas līdz 2014. gadam.

Starp spilgtākajiem un populārākajiem Valda Liepiņa iestudējumiem Dailes teātrī minami Raimonda Paula un Māras Zālītes mūzikls "Meža gulbji" (2005), Raimonda Paula un Guntara Rača "Leģenda par Zaļo jumpravu" (2000), kā arī Ulda Marhileviča un Māras Zālītes dziesmuspēle "Tobāgo" (2001), kas tika nospēlēta vairāk nekā 200 reižu.

Tāpat Valdis Liepiņš veidojis daudzus lieluzvedumus – Raimonda Paula dziedāšanas svētkus "Arēnā Rīga" (2006), vairākas "Spēlmaņu nakts" balvas pasniegšanas ceremonijas Dailes teātrī, Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas Latvijas Nacionālajā operā un "Lielā Kristapa" balvas pasniegšanas ceremoniju 2003. gadā.

Valdis Liepiņš bijis arī režisors Jauniešu koru koncertam XXIII Vispārējos latviešu dziesmu svētkos "Skonto" stadionā (2003), kā arī Rīgas astoņsimtgades Dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumam "Viena saule, viena zeme" "Skonto" stadionā (2001).

2017. gada vasarā ar lieliem panākumiem un publikas atzinību uz skatuves atgriezās Māras Zālītes un Ulda Marhileviča muzikālās izrādes "Tobāgo" atjaunotais iestudējums Valda Liepiņa režijā, pulcējot skatītājus pārpildītās brīvdabas estrādēs visā Latvijā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valda Liepiņa ģimenei, draugiem un kolēģiem!

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ministru kabinets ārkārtas sēdē 12. februārī faktiski bez debatēm apstiprināja nepilnas četrdesmit lappuses garu do… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Pierīgas pensionāru apvienības jubilejā aprinkis.lv/zinas/item/433… pic.twitter.com/4Q7Mh6vgk8
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: dziesmas, dejas, filmas, izrādes, balles, sports aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/4YJe64xBd3

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
19. februārī plkst.18.00 “Dievnama, baptistērija un saiešanas nama izbūve Rīgas gatvē 36, Ādažos” būvniecības iecer… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Izcila ziņa visiem ziemas aktīvās atpūtas cienītajiem – Siguldā un tās apkārtnē ir atvērtas visas slēpošanas trases… twitter.com/i/web/status/9…
CSP_Latvija
Visblīvāk apdzīvotie novadi ir Pierīgā, kā arī Cēsu un Aizkraukles novads. pic.twitter.com/TTDe65foUR

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018