Ādažos notiks ASV bruņoto spēku ātrās reaģēšanas mācības

(Komentēt)
Ādažos notiks ASV bruņoto spēku ātrās reaģēšanas mācības Foto: twitter.com/NBS
7. decembris, 12:08

No 9. līdz 10. decembrim Ādažu poligonā notiks militārās mācības, kurās piedalīsies aptuveni 100 karavīru, tanki "M1 Abrams" un kājnieku kaujas mašīnas "Bradley" no ASV 4. kavalērijas pulka 5. eskadrona, lai pilnveidotu sabiedroto spējas ātri pārvietoties alianses teritorijā.

Mācību mērķis ir pilnveidot sabiedroto ātrās reaģēšanas spējas un spēku pārvietošanu Baltijas reģionā, apliecinot ASV nepārtraukto ieguldījumu NATO dalībvalstu kolektīvajā aizsardzībā. ASV armijas 4. kavalērijas pulka 5. eskadrons ir daļa no 1. kājnieku divīzijas 2. brigādes, kas ir izvietota Polijā, informē AM Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente majore Mairita Senkevicina.

No 9. līdz 10. decembrim Ādažu poligonā notiks ASV tanku kaujas šaušana, kas radīs īslaicīgus trokšņus. Šaušana nenotiks laikā no plkst. 24.00 līdz 6.00. Mācībās radītais troksnis ir īslaicīgs un nenodara kaitējumu apkārtējiem un īpašumam.

Mācību laikā pa dzelzceļu un pa ceļu notiks militārās tehnikas pārvietošanās, kuru pavadīs Militārā policija un Pārvietošanas koordinācijas centrs, vēsta M. Senkevicina.

Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību, piemēram, mēģinot to apdzīt.

"Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem un iespējamiem īslaicīgiem satiksmes kustības apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem," norāda M. Senkevicina.

Iespēju robežās operatīvā informācija ir pieejama bruņoto spēku "Twitter" profilā @Latvijas_armija.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Olaines novadā – tikai vienu vidusskolu? aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/B89WiT29C8
aprinkislv
Māris Zanders. Dažas pārdomas, pirms sākas iepirkšanās drudzis aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Knxe2p0z8l

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
Gada sportisti Jūrmalā – Tīna Laura Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs jurmala.lv/lv/sabiedriba/… pic.twitter.com/XSRALcgQMO
Ikskilelv
Aicinām pieteikt saldumu paciņu saņemšanai Ikšķiles novadā deklarētos bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītība… twitter.com/i/web/status/9…
Sigulda_Thrills
Ar saukli Ziemasspēki nāk" Siguldā norisināsies Ziemassvētku pasākumi un koncerti- m.facebook.com/story.php?stor… pic.twitter.com/F9ACZNGLGi

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017