Ogrē uzbūvēts jauns Jehovas liecinieku sapulču nams

(6)
Ogrē uzbūvēts jauns Jehovas liecinieku sapulču nams Foto: publicitātes
2. janvāris, 9:49

"Tagad Ogrē ir par vienu sakoptu vietu vairāk," ar šādiem vārdiem savu prieku par ātri uzbūvēto Jehovas liecinieku sapulču namu Daugavpils ielā 23 pauda kāda kundze, kas dzīvo blakus jaunceltnei, kurā turklāt ir iespēja klausīties bezmaksas Bībeles lekcijas.

Savukārt sapulču namam kaimiņos esošā autoservisa darbinieki pēc būvdarbu pabeigšanas pateicībā par ātri un prasmīgi paveikto darbu draudzei uzdāvināja kafiju un konfekšu kasti. Tie ir tikai pāris piemēri, kas liecina, kā šajā apkaimē dzīvojošie un strādājošie cilvēki pauda savu pozitīvo attieksmi pret Jehovas liecinieku valstības zāles – tā Jehovas liecinieki sauc savus sapulču namus – parādīšanos, informē Jehovas liecinieku Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Bet vēl viens sakopts zemesgabals nav vienīgais ogrēniešu ieguvums. Nu jau gandrīz gadu ne vien Ogrē un tās apkārtnē mītošie Jehovas liecinieki, bet arī jebkurš interesents var ērtā, konferenču zālei līdzīgā telpā bez maksas klausīties Bībeles lekcijas – gan par to, kā veidot laimīgu ģimenes dzīvi, kā pārvarēt dažādas problēmas, kā dzīvē atrast jēgu, gan par citiem aktuāliem jautājumiem.

Tagad šādi sapulču nami, kuros bez maksas var klausīties Bībeles lekcijas, ir uzbūvēti visās lielākajās Latvijas pilsētās, skaidro Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Novērtēt šo ziņu
(1 balsojums)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Paziņoti "Spēlmaņu nakts 2018" balvu pretendenti. Visvairāk nomināciju tiek Latvijas Nacionālajam teātrim… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Foto: Kas notiek Inčukalna gudrona dīķos aprinkis.lv/ekonomika/uzne… pic.twitter.com/CMEAHynH9C
aprinkislv
Mārcis Bendiks. Pecunia non olet jeb Nauda nesmird aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/Pza0aXlEW7

Twitter Citi raksta

sigulda_lv
Vasaras saulgriežu pasākumi Siguldas novadā: sigulda.lv/public/lat/jau… pic.twitter.com/JTtzB4nsu4
Adazu_novads
Uguns zieds Jāņuguns uzziedēšanas vakars Ādažos un Festivāla Baltica Novada diena 19.jūnijā goo.gl/NjxANH
Stopini_Latvia
Koncertā tiekas vairāk nekā 100 akordeonistu, kuri sapņo arī par dalību Dziesmu svētkos: lsm.lv/raksts/kultura…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018