Futbolistiem uzvara Siguldā, zaudējumi Salaspilī, Upesciemā un Olainē (papildināta)

Foto - Eduards Grencmanis Foto - Eduards Grencmanis

Kārtējais zaudējums pietuvinājis sporta kluba “Super Nova”/Salaspils futbolistus izkrišanai no Latvijas virslīgas. Latvijas trešās līgas spēlēs uzvaru savās mājās izcīnīja futbola klubs “Sigulda” un zaudējumu piedzīvoja “Upesciema Warriors” futbolisti, bet FK “Olaine” futbolistes izstājās no Latvijas kausa izcīņas.

SK “Super Nova”/Salaspils piektdien vakarā savā laukumā uzņēma futbola klubu “Metta”. Līdz otrā puslaika vidum mājinieki bija nonākuši zaudētājos 0:2, 13 minūtes pirms beigām ukraiņu leģionārs Jevhenijs Terzi vienus vārtus atguva, taču atlikušajā laikā salaspiliešiem ne tikai neko vairāk panākt neizdevās, bet kompensācijas laikā nācās zaudēt vēl vienus vārtus – 1:3.

Mača izskaņā gaisa divcīņā ar pretinieku nopietnu savainojumu guva “Super Nova” debitants Maiks Priso. Pēc aģentūras LETA ziņām, kamerūniešu aizsargs iedzīvojies galvaskausa lūzumā un, lai gan viņa dzīvība nav apdraudēta, būs nepieciešama operācija.

Pēdējās četrās spēlēs “Super Nova” tikās ar tuvākajiem konkurentiem turnīra tabulā, taču no 12 iespējamiem punktiem spēja iegūt tikai vienu. No priekšpēdējā vietā esošās “BFC Daugavpils” Salaspils komanda atpaliek jau par 14 punktiem. Līderi ir “Riga FC” (55 p.), bet piektajā vietā ir Ķekavas “Auda” (31 p.), kas nākamnedēļ debitēs Eiropas kausu izcīņā.

Latvijas trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas mačā FK “Sigulda” piektdien uzņēma futbola klubu “Lielupe”. Pirmās pusstundas beigās Matīss Bieziņš izvirzīja vadībā laukuma saimniekus, turklāt brīdi vēlāk viesi palika skaitliskā mazākumā, tomēr otrā puslaika sākumā panāca izlīdzinājumu 1:1. Puslaika vidū Bieziņš piecu minūšu laikā iesita vēl divus golus, un siguldieši nosargāja uzvaru 3:2.

Tabulā FK “Sigulda” ir otrajā vietā (25 p.) trīs punktus aiz līderiem “Super Nova-2”. Priekšpēdējā  septītajā pozīcijā ir futbola klubs “Ādaži” (3 p.).

Centra grupas spēlē “Upesciema Warriors” kluba futbolisti ar tādu pašu rezultātu zaudēja futbola kluba “Beitar” otrajai komandai. Laukuma saimnieki pirmajā puslaikā ielaida trīs vārtus, pēdējās 20 minūtēs Emīls Muižnieks un Reinis Groskops divus vārtus atguva, taču bija jau par vēlu – 2:3.

Grupa turnīra tabulā līdere ir JFK “Daugava”/Salaspils Futbola skolas komanda (29 punkti), trešajā vietā ir AFA “Olaine-2” (24), devītajā “Upesciema Warriors” (9) un desmitajā Babītes sporta klubs (7 p.).

Futbola klubs “Olaine” dāmu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē sestdien savās mājās uzņēma SFK “Rīga” futbolistes un, lai gan ielaida vārtus jau 65.sekundē, ilgu laiku cienīgi pretojās sāncensēm, kuras šosezon nav piedzīvojušas nevienu zaudējumu. Tomēr otrā puslaika vidū pēc stūra sitiena izspēles rīdzinieces guva otros vārtus, pēc drīz pēc tam realizēja divus 11 metru soda sitienus – 0:4.