Jānis Reišulis uzvar priekšpēdējā posmā un tuvojas EMX125 čempiona titulam

• Autors:  LETA
Foto no youtube.com Foto no youtube.com

Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis svētdien Zviedrijā izcīnīja uzvaru Eiropas motokrosa čempionāta 125 kubikcentimetru klases (EMX125) sezonas priekšpēdējā, astotajā posmā.

Pirms pēdējā posma, kurā divos braucienos motosportisti var iekrāt 50 punktus, Reišuli un vicelīderi Matisu Valēnu no Francijas šķir 37 punkti.

Sestdien notikušajā pirmajā braucienā Reišulis pēc pirmā apļa bija trešais, pēc tam pakāpās uz otro vietu līdz kļuva par līderi, finišējot pirmais. Svētdien otrajā braucienā, pēc naktī notikušajām lietavām braucējiem spēkojoties dubļainā trasē, Reišulis ilgstoši bija trešajā pozīcijā, taču pēdējā aplī pēc abos startos uzvarējušā vācieša Maksimilāna Vernera kļūdas izrāva pirmo vietu.

Posmā Reišulis iekrāja 50 punktus, otrais ar 44 punktiem bija abos braucienos aiz latvieša finišējušais Valēns, bet trešo vietu ar 34 punktiem ieņēma soms Kasimirs Hindersons. Markuss Ozoliņš, kurš pirmajā braucienā finišēja 11. un otrajā izstājās, ar desmit punktiem bija 18.pozīcijā.

Pēc astoņiem no deviņiem posmiem Reišulim kopvērtējumā ir 363 punkti, bet otrais ar 326 punktiem ir Valēns.