Aprinkis.lv - Mālpilī notiek starptautiska nometne Jaunsardzei un radniecīgām organizācijām

Mālpilī notiek starptautiska nometne Jaunsardzei un radniecīgām organizācijām

(Komentēt)
Mālpilī notiek starptautiska nometne Jaunsardzei un radniecīgām organizācijām Foto: arhīvs
12. augusts, 7:15

Mālpils sporta centrā notiek starptautiskā vasaras nometne "Baltic Guards 2018" Jaunsardzei un tai radniecīgām jauniešu organizācijām no Baltijas valstīm, Lielbritānijas, Polijas un Ukrainas, informēja Jaunsardzes un informācijas centra pārstāve Vineta Žilinska.

Nometni 13. augustā plkst. 15.45 Mālpils sporta centra stadionā atklās Jaunsardzes patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Atklāšanas pasākumā dalībniekus ar uzrunu sveiks arī Jaunsardzes un informācijas centra direktors pulkvežleitnants Aivis Mirbahs.

Nometnes mērķis ir piedāvāt daudzveidīgas un kvalitatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas, lai veicinātu starpvalstu sadarbību un pieredzes apmaiņu, kā arī attīstītu līdera prasmes jauniešiem.

Nometnes laikā dalībnieki prezentēs savu valsti un organizāciju, piedalīsies viktorīnās, sporta spēlēs, orientēšanās sacensībās, trenēsies un sacentīsies tādās disciplīnās kā lauka kaujas iemaņas, alpīnisms, šaušana, pirmā medicīniskā palīdzība un citas. Viņi dosies ekskursijās un piedalīsies dažādos piedzīvojumos.

15.augustā no plkst.11 līdz 16 norisināsies nometnes Viesu un mediju diena, uz kuru aicināti viesu organizāciju vadītāji un darbinieki, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Savukārt 17.augustā no plkst.11 līdz 12 notiks nometnes noslēguma ceremonija, kurā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) uzrunās nometnes dalībniekus un sveiks labākās komandas.

Plānots, ka nometnē piedalīsies 130 pusaudži un jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem.

Nometnes "Baltic Guards" tradīciju sāka Jaunsardzes un informācijas centrs, un pirmo reizi šāda nometne notika 2012.gadā Latvijā. Katru gadu rotācijas kārtībā nometne notiek kādā no Baltijas valstīm.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018