Siguldas un Baložu badmintonisti Ķekavā izcīna Latvijas čempionāta medaļas

Foto - Siguldas badmintona klubs Foto - Siguldas badmintona klubs

Nedēļas nogalē Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā norisinājās Latvijas čempionāts badmintonā. Iespaidīgu medaļu kolekciju ieguva Siguldas badmintona kluba un Baložu badmintona kluba pārstāvji.

Vīru vienspēļu turnīra finālā Baložu kluba pārstāvis Niks Podosinoviks pārliecinoši pieveica Andi Bērziņu no Valmieras 21:5, 21:6. Trešo vietu, neaizvadot “mazo finālu” pret siguldieti Artūru Akmeni, ieguva vēl viens Baložu kluba badmintonists Artūrs Ķelpe, liecina Latvijas Badmintona federācijas informācija.

Dāmu vienspēlēs čempiones titulu ieguva Ieva Pope (RSP/RBS), kura izšķirošajā cīņā pārspēja Jekaterinu Romanovu no Siguldas 21:12, 21:19. Bronza citai Siguldas badmintona kluba pārstāvei Anna Kupčai.

Apvienojot spēkus, J.Romanova un A.Kupča izcīnīja pirmo vietu dāmu dubultspēļu turnīrā – finālā viņas ar 21:10, 21:12 uzvarēja Ievu Popi un Diānu Stogniju. Trešajā vietā “Dārta/Daugmale” kluba duetam Diāna Bespalova/Eiprila Briede.

Siguldas badmintonisti izrādījās labākie arī jaukto dubultspēļu turnīrā, kurā triumfēja Artūrs Akmens un Annija Rulle-Titava. Finālā viņi uzvarēja Andi Bērziņu un Arīnu Babri no Valmieras 21:16, 21:14. Par bronzas laureātiem kļuva Artūrs Ķelpe (Baložu BK) un Liāna Lenceviča (Siguldas BK).

Vēl vienu zelta medaļu A.Akmens izcīnīja vīru dubultspēļu turnīrā pārī ar Reini Kraukli (RTU/RSP), finālā pārspējot rīdziniekus Ediju Līviņu un Tomu Preinbergu 21:12, 24:22. Trešajā vietā Baložu badmintona kluba duets Niks Podosinoviks un Mārtiņš Kažemaks.