Brīvprātīgos aicina pieteikties darbam aprūpes centra Rīga filiālēs

(Komentēt)
Brīvprātīgos aicina pieteikties darbam aprūpes centra "Rīga" filiālēs Foto: pixabay.com
2017. gada 28. novembris, 9:33

Valsts sociālās aprūpes centrs "Rīga" aicina brīvprātīgos pietiekties darbam vairākās tā filiālēs, liecina paziņojums centra mājaslapā.

Paziņojumā teikts, ka vajadzīgi trīs līdz četri cilvēki trīs stundu brīvprātīgajam darbam filiālēs "Rīga", "Baldone", "Pļavnieki" un "Teika". Šāds brīvprātīgo skaits tiek meklēts katrā filiālē.

Plānots, ka brīvprātīgie tiks iesaistīti pastaigu organizēšanā un citās aktivitātēs klientiem, kas sniedz atbalstu bērnam, uzdevumu precizējot filiālē atbilstoši nepieciešamībai un situācijai konkrētajā dienā.

Interesentiem ir jāsazinās ar brīvprātīgā darba veicēju koordinatori Mudīti Zvejnieci, zvanot pa tālruni 67443951 vai 27809282 vai arī rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Kā ziņots, Labklājības ministrija (LM) iepriekš informēja, ka novembra otrajā pusē darbu valsts veselības aprūpes centru filiālēs sāks LM veidota atbalsta komanda, turklāt plānots izveidot arī brīvprātīgā darba veicēju piesaistes programmu.

Kā skaidroja LM, lai organizētu šādas sadarbības koordināciju un konsultētos par labāko tūlītējo risinājumu bērnu aprūpes uzlabošanai iestādēs, ministrija tiksies ar to nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, kuri savā darbā rūpējas par bērnu tiesību ievērošanu. Tika norādīts, ka kopīgi plānots apspriest viņu iesaisti brīvprātīgo darba organizēšanā bērniem vislabākajā veidā, tostarp palīdzētu ar cilvēku atlasi, instruēšanu un apmācību.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ministru kabinets ārkārtas sēdē 12. februārī faktiski bez debatēm apstiprināja nepilnas četrdesmit lappuses garu do… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Pierīgas pensionāru apvienības jubilejā aprinkis.lv/zinas/item/433… pic.twitter.com/4Q7Mh6vgk8
aprinkislv
Brīvdienas Pierīgā: dziesmas, dejas, filmas, izrādes, balles, sports aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/4YJe64xBd3

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
19. februārī plkst.18.00 “Dievnama, baptistērija un saiešanas nama izbūve Rīgas gatvē 36, Ādažos” būvniecības iecer… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Izcila ziņa visiem ziemas aktīvās atpūtas cienītajiem – Siguldā un tās apkārtnē ir atvērtas visas slēpošanas trases… twitter.com/i/web/status/9…
CSP_Latvija
Visblīvāk apdzīvotie novadi ir Pierīgā, kā arī Cēsu un Aizkraukles novads. pic.twitter.com/TTDe65foUR

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018