Divas Pierīgas iedzīvotājas Dziesmu svētku laikā kļūst par māmiņām

(Komentēt)
Līga Petrāne. Līga Petrāne. Foto: facebook.com/Dziesmu un deju svētki
11. jūlijs, 10:36

Kā vēsta ieraksts Dziesmu un deju svētku "Facebook" lapā, 8. jūlijā, kas bija Dziesmu un deju svētku pēdējā diena, divas Pierīgas iedzīvotājas kļuva par māmiņām: Ķekavas kora "Mozaīka" dziedātāja Līga Petrāne un koncerta apmeklētāja – carnikaviete Rita Sniedze.

Vienu minūti pirms noslēguma koncerta sākuma pasaulē nāca mazais Sigvardiņš, kura mamma – Ķekavas kora "Mozaīka" dziedātāja Līga Petrāne – visu nedēļu piedalījās mēģinājumos, ģenerālmēģinājumā un jau bija saposusies uz noslēguma koncertu, bet mazais izdomāja citādi. Kā vēsta Dziesmu svētku pārstāve Inga Vasiļjeva, vārds puisītim ticis izvēlēts par godu Līgas mīļākajam diriģentam – Sigvardam Kļavam, kurš otrdien Rīgas Dzemdību namā sveica mazo vārda brāli. Sigvarda vecāki ir Līga un Sandis Petrāni.

Otrs Dziesmu svētku bērniņš ir koncerta apmeklētājas – carnikavietes Ritas Sniedzes – mazā Austriņa. Mamma uz Dzemdību namu tika aizvesta no Mežaparka Lielās estrādes. "Arī Austru sveica gan Dziesmu svētku rīkotāji, gan Dzemdību nams. Paldies Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam par operativitāti, Austras māmiņu gādīgi un operatīvi aizvedot uz Dzemdību namu!" vēsta Dziesmu svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva. Austriņas vecāki ir Rita un Klāvs Sniedzes no Carnikavas.

"Paldies Rīgas Dzemdību namam, un ceram, ka Dziesmu svētku bērniņi augs lieli dziedātāji un dejotāji!" pauž svētku rīkotāji.Dziesmu svētku virsdiriģents Sigvards Kļava satiek savu vārda brāli.
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018