"Auda" iesit četrus vārtus un uzvar, "Olaine" ielaiž trīs vārtus un zaudē

Foto - facebook.com/SieviesuFutbols Foto - facebook.com/SieviesuFutbols

Sieviešu futbola līgas trešdienas spēlēs, kas aizritēja pēc diezgan līdzīga scenārija, Ķekavas kluba “Auda” futbolistes izcīnīja uzvaru ar trīs vārtu pārsvaru, bet futbola klubs “Olaine” piedzīvoja zaudējumu arī ar trīs vārtu starpību.

Turnīra tabulas līderu trijnieka komandu savstarpējā spēlē FK “Olaine” futbolistes tikās ar SFK “Rīga” vienību. Visi galvenie notikumi norisinājās jau pirmā puslaika pirmajā pusē, kad 20 minūšu laikā olainietes ielaida trīs vārtus un beigās piedzīvoja zaudējumu 0:3.

Arī FK “Auda” savā laukumā Ķekavā, formāli būdamas viešņu statusā mačā pret sporta klubu “Super Nova”, pirmajā puslaikā iesita trīs vārtus – precīzas bija Evelīna Sendija Čubare, Monta Ščuka un Madara Ērika Paidere. Otrā puslaika vidū pretinieces vienus vārtus atguva, taču jau sešas minūtes vēlāk Melānija Zālīte atjaunoja triju vārtu pārsvaru – 4:1.

Sieviešu līgas tabulā pirmās četras vietas ieņem un uz medaļām pretendē SFK “Rīga” (45 punkti 17 spēlēs), Liepājas Futbola skola (45 p. 19 sp.), FK “Olaine” (39 p.19 sp.) un futbola skola “Metta” (38 p.18 sp.). FK “Auda” ar 13 punktiem joprojām astoņu klubu konkurencē ir sestā (13 p.18 p.). Komandām šosezon atlicis aizvadīt pa 2-3 spēlēm.