Līdz mācību gada beigām Siguldas skolēnus ēdinās Vita Mārkets

(Komentēt)
Līdz mācību gada beigām Siguldas skolēnus ēdinās "Vita Mārkets" Foto: arhīvs
2015. gada 24. aprīlis, 19:14

Šonedēļ Siguldas novada pašvaldība izsludināja iepirkumu par komplekso pusdienu nodrošināšanu Siguldas 1. pamatskolā, Siguldas Valsts ģimnāzijā un Siguldas pilsētas vidusskolā.

Saskaņā ar likumdošanu ārkārtas iepirkumā steidzamības kārtā pašvaldība uzaicināja piedalīties trīs Siguldas novada uzņēmējus, no kuriem divi iesniedza savus piedāvājumus. Izvērtējot saņemtos piedāvājumus, piektdien līgums par komplekso pusdienu sagatavošanu un piegādi trīs novada skolās līdz 29. maijam noslēgts ar SIA "Vita Mārkets", informēja pašvaldībā.

Ārkārtas iepirkuma rezultātā, kā arī, ņemot vērā īso pakalpojuma sniegšanas termiņu, jaunais komplekso pusdienu piedāvājums iekļaujas Ministru kabineta noteiktajās komplekso pusdienu izmaksās – 1,42 eiro. Skolēni līdz šī mācību gada beigām turpinās saņemt pusdienas par cenu, ko maksājuši līdz šim – 1,04 eiro. Radušos starpību līdz mācību gada beigām kompensēs pašvaldība.

Trešdien Siguldas novada pašvaldības pārstāvji tikās ar Siguldas skolu vadību un vecāku pārstāvjiem. Tikšanās laikā klātesošie vienojās, ka jaunais skolēnu ēdināšanas iepirkums nākamajam mācību gadam tiks izstrādāts jau tuvākajā laikā vēl ciešākā sadarbībā ar skolu vadību un skolēnu vecākiem.

Jaunajā iepirkumā tiks izmantota pašvaldības pieredze, kad pagājušajā gadā, veidojot iepirkumu Siguldas bērnudārzos, vērtēšanas kritērijos dominēja kvalitāte un pārtikas produktu daudzveidība (ievērojot sezonalitāti), nevis cena. Tāpat jaunais līgums netiks slēgts uz pieciem gadiem, bet gan uz gadu ar iespēju to pagarināt, ja skolas vadība un skolēni ar ēdienu kvalitāti būs apmierināti.

Jau ziņots, ka 14. aprīlī Siguldas novada pašvaldība nolēma lauzt līgumu ar lietuviešu uzņēmumu "Kretingos maistas", kas minēto triju novada izglītības iestāžu bērnus baroja ar nekvalitatīvu ēdienu.

Iepriekš:
Skolēni pie pusdienu galda

Novērtēt šo ziņu
(1 balsojums)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mūziķi Aināru Majoru darbam iedvesmo kaislīgs radošais process. Desmit ekspresjautājumi aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/Qbyy0ed64U
aprinkislv
Atklājas jaunas blēdības bijušā Ķekavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieka rīcībā aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/PgT36WLdsh
aprinkislv
Komentārs. Politiskā griba vai politiskā grabēšana aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/aQ5KeDvPDu

Twitter Citi raksta

BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa
sigulda_lv
Otrdien @LIAALatvija Siguldas Biznesa inkubatorā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena „No idejas līdz biznesam”… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Jauno komponistu un izpildītāju konkurss “Skaņuraksti Ādažos” jau 23.martā goo.gl/xbPjZj

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018