Florbolistiem neveiksmes Saulkrastos, Inčukalnā, Grobiņā un Igaunijā

Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs" Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldogs"

Ar pasaules čempionātu saistītā Latvijas florbola virslīgas pārtraukuma laikā turpinās spēles zemākajās līgas. Pagalam neveiksmīga nedēļas nogale bija pirmajā un otrajā līgā spēlējošajiem Pierīgas klubiem – zaudējumi tika piedzīvoti visās četrās spēlēs.

Pie punkta izdevās tikt vienīgi Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolistiem, kuri otrās līgas mačā savās mājās pagarinājumā ar 6:7 piekāpās “Impar Limbaži” vienībai. Cīņas gaitā “koijoti” zaudēja 3:5, taču trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām izvirzījās vadībā 6:5. Pārsvaru nosargāt neizdevās, un papildlaikā tika zaudēti izšķirošie vārti.

Pa trim rezultatvitātes punktiem nopelnīja Jānis Levanovičs (3+0) un Renārs Liepiņš (1+2). Inčukalna florbolistiem ir divas uzvaras un septiņi punkti piecās šīs sezonas spēlēs.

Latvijas pirmās līgas čempionātā visas trīs Pierīgas komandas piedzīvoja neveiksmes, turklāt divas – ļoti smagas. Vienīgi florbola klubs “SĀC” Saulkrastos pret FK “Valka/Iglu” komandu no 3:8 spēja pievilkt līdz 8:9, taču neveiksmīgi aizvadīja trešo trešdaļu un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas – 8:13 (Nikam Cekarevam 3+1).

FK “Saulkalne” florbolisti sestdien viesojās Igaunijā pie Jegevas kluba “Tähe/Olivia” un piedzīvoja sagrāvi 2:16 (abi vārti Krista Bitenbindera kontā). Savukārt “Ķekavas Bulldogs” ar 3:10 piekāpās “Leģions” / Grobiņas sporta centra komandai, kaut pēc divām trešdaļām zaudēja tikai 3:5.

Aizvadītajās piecās spēlēs ķekaviešiem ir divas uzvaras, bet Salaspils novada florbolistiem viens panākums.