Florbola virslīgas līderi vinnē gan Ķekavā, gan Ulbrokā (papildināta)

Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldlogs" Foto - "PPB Media", "Ķekavas Bulldlogs"

Florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda izcīnījusi divas uzvaras divu dienu laikā un nosargājusi līderpozīcijas Latvijas virslīgas turnīra tabulā. Piektdien ulbrokieši viesos pārspēja “Ķekavas” komandu. Pārējās spēlēs ar Pierīgas klubu piedalīšanos zaudējumu bijis vairāk nekā panākumu.

Piektdien Ķekavā mača lielāko daļu vadībā bija laukuma saimnieki (2:0, 5:4), taču pēdējās 12 minūtēs Ulbrokas florbolisti vispirms izlīdzināja rezultātu, tad izvirzījās vadībā, bet beigās vēl divreiz iemeta bumbiņu tukšos vārtos – 8:5. Laukuma saimniekiem divus vārtus guva Markuss Januševskis, bet viesu rindās trīs reizes precīzs bija Tomass Kristofers Birstiņš un divreiz Matīss Kristiāns Morozovs.

Sestdien FS “Masters”/Ulbroka savā laukumā uzņēma “Bauskas” florbolistus, diezgan neveiksmīgi aizvadīja pirmo un trešo trešdaļu, taču otrajā iemeta deviņus vārtus un triumfēja 11:5 (Tomam Bitmanim un M.K.Morozovam pa 2+1, Eduardam Stūrem un Tomašam Veselijam pa 2+0, Rūdolfam Vilmanim 0+4)

Citā virslīgas spēlē FBK “Valmiera” savā laukumā uzņēma Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbola klubu “SĀC”, pirmie zaudēja vārtus, taču līdz spēles vidum bija panākuši 10:2 savā labā un sagādāja pretiniekiem vēl vienu zaudējumu – 12:4 (Jānim Boroduškam 1+2).

Virslīgas turnīra tabulā FS “Masters”/Ulbroka ar 29 punktiem 11 spēlēs ir pirmajā vietā un par četriem punktiem apsteidz tuvākos sekotājus FBK “Valmiera”, kuriem gan ir spēle rezervē. “Ķekava” noslīdējusi uz piekto pozīciju (17 p.), bet FBK “SĀC” ir priekšpēdējā 10.vietā (5 p.).

Latvijas pirmās līgas turnīrā savā starpā tikās divas Pierīgas komandas – FK “Saulkalne” Salaspilī uzņēma FBK “SĀC”. Līdzīgā cīņā aizritējušajā spēlē izšķirošie notikumi risinājās trešās ceturtdaļas vidū, kad trīs minūšu laikā mājinieki guva četrus vārtus un nosargāja uzvaru 10:9. “Saulkalnei” uzvaru lielā mērā nodrošināja Krists Bitenbinders (5+1), Edmunds Lauva (2+2) un Ēriks Akulovs (1+4), “SĀC” labā pa diviem goliem iemeta Ralfs Celmiņš, Daniels Uskāns un Miks Nagliņš. Svētdien FK “Saulkalne” izbraukumā tikās ar FBK “Valmiera”/VSS vienību un piedzīvoja zaudējumu 4:11, turklāt visus četrus vārtus guva Kristians Rūdolfs Priede.

Jau dienu vēlēk “SĀC” florbolisti Saulkrastos uzņēma FK “Ogre”/”pgd.lv” komandu, otrās trešdaļas vidū vēl zaudēja tikai 4:6, bet beigās piedzīvoja sagrāvi 5:14 (R.Celmiņam un M.Nagliņam pa 2+0). Neveiksmi piedzīvoja arī “Ķekavas Bulldogs”, kas savās mājās uzņēma “Kuldīga/KNSS” vienību, nonāca zaudētājos 1:5 un vairs nespēja atspēlēties – 5:6 (Mārtiņam Hertmanim 2+0).

“Saulkalnei” ir trīs uzvaras astoņās spēlēs (9 p.), “Ķekavas Bulldogs” – divas uzvaras astoņās spēlēs, bet “SĀC” florbolisti piedzīvojuši zaudējumus visos astoņos mačos.

Piekto neveiksmi sezonas septiņās spēlēs Latvijas otrajā līgā piedzīvojuši Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti, kuri izbraukuma spēlē pret FK “Kalsnava” otrās trešdaļas vidū piecu minūšu laikā ielaida trīs vārtus un zaudēja 5:6 (Renāram Liepiņam 2+0).

Divas spēles Latvijas dāmu virslīgā aizvadījušas “FK Ķekava” florbolistes. Sestdien Cēsīs pret “Lekringu” otrajā trešdaļā ķekavietes ielaida sešus vārtus, nonāca zaudētājās 3:6 un, lai arī vēlāk samazināja starpību līdz minimumam, piekāpās 6:9 (Paulai Metālai 2+0, Annijai Dārtai Dankfeldei 1+2). Savukārt svētdien savās mājās pret daudzkārtējām Latvijas čempionēm Kocēnu “Rubenes” florbolistēm “FK Ķekava” mača otrajā daļā atspēlēja divu vārtu deficītu un izcīja uzvaru pagarinājumā 4:3. Pa diviem vārtiem Paulai Metālai un Lienei Leitei, kuras kontā arī uzvaras vārti.

Tabulā Ķekavas florbolistes ar sešām uzvarām un 17 punktiem 10 spēlēs ir trešajā vietā aiz “Rubenes” (19 p. 8 sp.) un “NND/RJTC” komandas (18 p. 9 sp.).

(papildināta ar divām pēdējām rindkopām)