Vakara pārgājienā Līgatnē varēs iepazīt zvēru dzīvi tumsā

(Komentēt)
Vakara pārgājienā Līgatnē varēs iepazīt zvēru dzīvi tumsā Foto: Dabas aizsardzības pārvalde
15. janvāris, 11:16

Pirmais šīs sezonas vakara pārgājiens Līgatnē notika decembrī, un tas izpelnījās plašu ievērību un lielu apmeklētāju skaitu, tādēļ Līgatnes dabas takas 20. janvārī dod iespēju zvēru dzīvi naktī iepazīt arī tiem, kuri uz pirmo pasākumu nevarēja tikt.

Pulcēšanās pasākumam plkst. 18.00 pie Līgatnes dabas taku informācijas centra, turpinājumā – dzīvnieku vērošanas pārgājiens kopā ar gidu. Tā laikā būs iespēja ieraudzīt pūces spožās acis, sajust mežacūkas tuvumu un uzminēt, kur paslēpušies lūšu ģimenes pārstāvji.

Lai gan beidzot iestājusies īsta ziema un gaiss ir spirdzinoši auksts, dzīve Līgatnes dabas takās neapstājas. Lāči gan kļuvuši lēnīgāki un meklē mirklīti, lai tomēr mazliet iesnaustos, bet lūšu ģimene tikmēr aktīvi rosās un priecājas par svaigo sniega kārtiņu.

Pēc pārgājiena Dabas izglītības centrā "Pauguri" uzdevumi par dzīvniekiem un to pēdu noslēpumiem, video filmas par dabu, meža pasakas par dzīvniekiem un silta tēja labam noskaņojumam.

Pārgājienam aicinām pieteikties pa telefonu: 28328800. Līdzi jāņem lukturītis un jāvelk laika apstākļiem piemērots apģērbs un apavi. Dalība pasākumā ar Līgatnes dabas taku ieejas biļetēm!

Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Līgatnes novada pašvaldības aģentūru "Līgatnes novada kultūras un tūrisma centrs".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Brīvdienās Pierīgā būs interesanti gan laukā, gan telpās aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/LwCGiwYStx
aprinkislv
@Maris_Zanders Komentāri par Latvijas finanšu sektorā notiekošo mazliet atgādina situāciju, kad saviesīgā pasākumā… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Aptauja Ropažos @Ropazi_Latvia : Vai esat pamanījuši izmaiņas elektrības rēķinos? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/y7LgdbZoql

Twitter Citi raksta

JurmalaLV
Ziemas saulriets virs Lielupes ❄️ pic.twitter.com/eFRSc8x0R4
Sigulda_Thrills
No šodienas Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6 (stacijas ēkā) būs iespēja iegādāties… twitter.com/i/web/status/9…
NBD_LV
A pie mums !!! NBD Oranžērijā briedusi, briedusi un briedusi un beidzot sākusi ziedēt zarainā agave Agave... fb.me/PIAqmZoQ

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018