Aprinkis.lv - Vakara pārgājienā Līgatnē varēs iepazīt zvēru dzīvi tumsā

Vakara pārgājienā Līgatnē varēs iepazīt zvēru dzīvi tumsā

(Komentēt)
Vakara pārgājienā Līgatnē varēs iepazīt zvēru dzīvi tumsā Foto: Dabas aizsardzības pārvalde
15. janvāris, 11:16

Pirmais šīs sezonas vakara pārgājiens Līgatnē notika decembrī, un tas izpelnījās plašu ievērību un lielu apmeklētāju skaitu, tādēļ Līgatnes dabas takas 20. janvārī dod iespēju zvēru dzīvi naktī iepazīt arī tiem, kuri uz pirmo pasākumu nevarēja tikt.

Pulcēšanās pasākumam plkst. 18.00 pie Līgatnes dabas taku informācijas centra, turpinājumā – dzīvnieku vērošanas pārgājiens kopā ar gidu. Tā laikā būs iespēja ieraudzīt pūces spožās acis, sajust mežacūkas tuvumu un uzminēt, kur paslēpušies lūšu ģimenes pārstāvji.

Lai gan beidzot iestājusies īsta ziema un gaiss ir spirdzinoši auksts, dzīve Līgatnes dabas takās neapstājas. Lāči gan kļuvuši lēnīgāki un meklē mirklīti, lai tomēr mazliet iesnaustos, bet lūšu ģimene tikmēr aktīvi rosās un priecājas par svaigo sniega kārtiņu.

Pēc pārgājiena Dabas izglītības centrā "Pauguri" uzdevumi par dzīvniekiem un to pēdu noslēpumiem, video filmas par dabu, meža pasakas par dzīvniekiem un silta tēja labam noskaņojumam.

Pārgājienam aicinām pieteikties pa telefonu: 28328800. Līdzi jāņem lukturītis un jāvelk laika apstākļiem piemērots apģērbs un apavi. Dalība pasākumā ar Līgatnes dabas taku ieejas biļetēm!

Pasākumu organizē Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Līgatnes novada pašvaldības aģentūru "Līgatnes novada kultūras un tūrisma centrs".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Aptauja Rīgā. Kā vērtējat pensiju indeksāciju? aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/PcH1vbEix9
aprinkislv
VDK zinātniskās izpētes komisija @Maris_Zanders : Nav skaidrs, kur mēs patlaban stāvam aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/OcCUvPy4R7

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
Atļauts peldēties visās peldvietās, izņemot Alderu centra pludmali, Lielo Baltezeru (pie kapiem), kur novērota atk… twitter.com/i/web/status/1…
sigulda_lv
Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu līdz pat 90% apmērā iebraucamo ceļu… twitter.com/i/web/status/1…
Saulkrastu_nov
Iznācis informatīvā izdevuma "Saulkrastu Domes Ziņas" augusta numurs bit.ly/2MKLwkU pic.twitter.com/vl9ecuaePd

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018