Pierīgas florbola klubiem nedēļas nogalē četras uzvaras un divi zaudējumi

Foto - latvianopen.com Foto - latvianopen.com

Nedēļas nogalē Latvijas florbola čempionātā aizvadītas sešas spēles ar Ulbrokas, Ķekavas un Inčukalna komandu piedalīšanos. Četrās no tām Pierīgas klubiem izdevās izcīnīt uzvaras.

Latvijas dāmu virslīgā trīs spēles aizvadījuši Ķekavas klubi. “FK Ķekava” florbolistes sestdien ar graujošu 19:2 rezultātu pieveica “NND/RJTC” vienību (Ievai Bušmanei 5+0, Kristiānai Elizabetei Krūmiņai 3+1, Paulai Metālai 2+4). Savukārt svētdien Ķekavā daudz spraigākā cīņā tika pārspēta “Rubene-1” komanda no Kocēniem – 8:7 (Ievai Bušmanei 2+1, Katrīnai Katei Fībigai un Justīnei Martai Upeniecei pa 2+0).

“Ķekavas Bulldogs” dāmu komanda sestdien savās mājās uzņēma Līgatnes florbolistes un panākumu faktiski nodrošināja jau līdz otrās trešdaļas vidum (6:1), beigu rezultāts – 9:5 (Līgai Vancānei un Annai Ankudinovai pa 3+1). “Buldodzes” virslīgas tabulā šobrīd ir pirmās (12 punkti 5 spēlēs), bet viņu novadnieces – ceturtās (6 p., 3 sp.).

Virslīgas turnīrā vīriem “Oxdog Ulbroka” florbolisti savās mājās uzņēma Liepājas “Kuršus” un, ielikuši pamatus uzvarai jau pirmajā trešdaļā (4:1), vinnēja 8:4. Trīs vārtus iemeta Lauris Zaicevs, pa diviem – Atis Blinds un Niks Ķuzulis. Ar 11 punktiem 5 spēlēs Ulbrokas komanda tabulā ieņem piekto vietu, bet pirmo joprojām saglabā “Ķekava” – 15 punkti 6 mačos.

Latvijas pirmajā līgā sāpīgu zaudējumu – turklāt pirmo šosezon – izbraukuma spēlē pret “Slampe/Zevid” vienību svētdien vakarā piedzīvoja kluba “Ķekavas Bulldogs” florbolisti. Cīņas gaitā viņi bija vadībā 3:0, 5:1, trešajā periodā bija vēl 8:6, taču tad laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja, bet nieka divas sekundes līdz pamatlaika beigām iemeta uzvaras golu – 8:9 (Kristeram Januševskim 3+0). Rietumu grupas tabulā “buldogi” ir trešie (9 punkti 4 spēlēs).

Otrajā līgā sporta kluba “Coyote” florbolisti savās mājās Inčukalnā uzņēma Rēzeknes komandu. Līdz trešās trešdaļas vidum laukuma saimnieki bija nonākuši zaudētājos 1:5, tomēr pateicoties sava līdera Jāņa Levanoviča trim precīziem metieniem (pavisam viņam 4+0), starpību samazināja līdz minimumam. Atlikušajās trīsarpus minūtēs neizšķirtu tomēr neizdevās panākt – 4:5. Austrumu grupā “koijoti” ir ceturtie (3 punkti 3 spēlēs).