Salaspils handbolistēm zaudējums Ludzā, uzvara Jēkabpilī

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Divas spēles izbraukumā divu dienu laikā Latvijas virslīgas čempionātā aizvadījušas Salaspils sporta skolas handbolistes. Ludzā tika piedzīvots zaudējums, bet no Jēkabpils pārvesta uzvara.

Sestdien Ludzā pret sporta kluba “Latgols” dāmu komandu salaspilietes neveiksmīgi aizvadīja cīņas sākumu un ātri vien nonāca iedzinējās 2:8. Ilgu laiku rezultāta starpība turējās 5-7 vārtu robežās, otrā puslaika vidū viešņām to izdevās uz brīdi samazināt līdz trim (22:25), taču ludzānietes drīz vien atjaunoja iepriekšējo pārsvaru un nosargāja uzvaru 36:29.

Salaspils komandas labā Renāte Salmane guva astoņus, Dace Potapova sešus un Anastasija Agarkova piecus vārtus.

Svētdien mačā pret Jēkabpils sporta skolas komandu Salaspilietes pirmajā minūtē izvirzījās vadībā, taču tad ielaida četrus vārtus pēc kārtas un turējās zaudētājās līdz pat pamatlaika izskaņai (lielākais mājinieču pārsvars bija “plus pieci”). Piecas minūtes pirms beigām Jēkabpils komanda vēl bija vadībā 28:26, taču salaspilietes panāca izlīdzinājumu un 43 sekundes pirms beigām Anastasija Agarkova iemeta uzvaras vārtus – 30:29.

A.Agarkova un D.Potapova iemeta pa astoņiem goliem, R.Salmane piecus.

Virslīgas turnīra tabulā Salaspils sporta skola ar četriem punktiem trijās spēlēs ieņem otro vietu aiz SK “Latgols” (4 punkti 2 spēlēs). Pagaidām nevienu spēli vēl nav aizvadījusi Stopiņu pagasta handbola komanda.

Latvijas pirmās līgas turnīrā vīriem pārliecinošu uzvaru svētdien savās mājās izcīnīja Ulbrokas sporta kluba handbolisti. Mačā pret ZRHK “Dobele/Tērvete” vienību pirmā puslaika vidū rezultāts vēl bija neizšķirts 8:8, pirms pēdējām 15 minūtēm vēl tikai 25:20, bet izskaņā laukuma saimnieki pilnībā dominēja laukumā – 38:21.

Andris Lazda realizēja deviņas metienus, Andrios Vītols septiņus un Matīss Roberts Māziņš piecus. Ulbrokiešiem šosezon ir viena uzvara un viens zaudējums.