Brīvdienās Dzērumos degusi dzīvojamā māja, Egļupē un Salaspilī – dārza mājas

(Komentēt)
Brīvdienās Dzērumos degusi dzīvojamā māja, Egļupē un Salaspilī – dārza mājas Foto: arhīvs
17. jūlijs, 11:13

Valsts ugunsdzēsības un glāabšanas dienests (VUGD) nedēļas nogalē no Pierīgas novadiem un Jūrmalas saņēmis duci izsaukumu. Vairāki ugunsgrēki izcēlušies ēkās, taču cilvēki tajos, par laimi, nav cietuši.

Trīs ugunsgrēki vienas stundas laikā izcēlušies naktī uz sestdienu. Salaspils novada Saleniekos dega mājas nojume 10 kvadrātmetru platībā, Inčukalna novada Egļupē dega dārza māja 15 m2 platībā, bet Ķekavas novada Dzērumos – dzīvojamā māja 70 m2 platībā. Pēdējā negadījuma novēršanai ugunsdzēsējiem bija nepieciešamas trīsarpus stundas, informēja VUGD.

Svētdien vakarā VUGD darbinieki divreiz devās uz Puškina ielu Jūrmalā, kur neapsaminiekotā divstāvu mājā dega atkritumi.

Naktī uz pirmdienu tika saņemts izsaukums uz Ķekavas novada Valdlaučiem, kur piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis ēdiens – šis ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD darbinieku ierašanās (brīvdienās reģistrēti vēl vairāki līdzīgi notikumi). Vēl naktī Zvaigžņu ielā Salaspilī ugunsdzēsēji apdzēsa degošu dārza māju 15 m2 platībā, bet pirrmdienas rītā Jaunmārupē – vieglo automašīnu.

Siltais un saulainais laiks brīvdienās veicinājis negadījumu skaita pieaugumu uz ūdens. Tā svētdien vakarā glābēji steidzās uz izsaukumu Bišu ielā Jūrmalā, kur dīķī slīka divi vīrieši. Viens no vīriešiem bija izkļuvis krastā paša spēkiem pirms VUGD darbinieku ierašanās, bet otru glābēji izcēla krastā un nodeva mediķiem.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Ko redzēt un dzirdēt, kur aiziet un piedalīties. Plāns nedēļas nogalei Pierīgā aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/tBNtpzIROi
aprinkislv
Top Zigmara Liepiņa operas Turaidas Roze jauniestudējums aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/mCNC6VNxyC
aprinkislv
10 ekspresjautājumi Mārim Slokam no grupas Klaidonis @Klaidonis_grupa aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/UbttmHrctP

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Valsts policija, sadarbojoties ar Stopiņu novada pašvaldības policiju, notver zagli Upeslejās skati.es/1129904
balticoasts
Salikām skolēnu mākslas darbus @Carnikavas_nov novadpētniecības centrā - nāciet skatīties! #dabasparkspiejūra… twitter.com/i/web/status/9…
JurmalaLV
🍁Rudens noskaņas Jūrmalā pic.twitter.com/pknIGGcB1I

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017