Siguldā aizturēts vīrietis, kurš stiprā alkohola reibumā sabojājis kaimiņa automašīnu

(Komentēt)
Siguldā aizturēts vīrietis, kurš stiprā alkohola reibumā sabojājis kaimiņa automašīnu Foto: Valsts policija
10. augusts, 16:07

Otrdien Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa policisti saņēma informāciju par to, ka ap plkst. 22.00 kāds vīrietis kaimiņa automašīnai nolauzis spoileri, kurā ir iestrādāti bremzēšanas signāllukturi. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais.

Uzsākot izmeklēšanu, policisti no aculieciniekiem noskaidroja plašāku informāciju, kā rezultātā likumsargi varēja pēc iespējas ātrāk atrast vainīgo.

Dienu vēlāk Siguldas iecirkņa policisti par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1988. gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka nozieguma brīdī vīrietis atradies stiprā alkohola reibumā, tāpēc savu rīcību nespēj paskaidrot. Aizturētais vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā, savu vainu atzina.

Kā vēsta Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa, saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. punkta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Pierīgas vidusskolēni jau mācās valsts valodā aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/C2WznSITIG
aprinkislv
Vienatnē pa Daugavu 312 kilometrus aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/VSs08VNUcn
aprinkislv
Pāvils Brūvers. Rudenīgas pārdomas aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/810IP3KK1h

Twitter Citi raksta

Stopini_Latvia
Stopiņu novada domes priekšsēdētāja apstiprināta par Rīgas plānošanas reģiona pārstāvi #LPS Novadu apvienības valdē stopini.lv/lv/jaunumi/pas…
Stopini_Latvia
Oktobrī uzsākta ceļa Lielkājas-Kalves pārbūve Vālodzēs bit.ly/2gJ3EgO pic.twitter.com/MxZmr808NF
Marupes_novads
Mārupes vidusskolas skolēni aicina noskatīties starptautiskam projektam radītu izrādi: goo.gl/bLzSwH pic.twitter.com/g8g3WwiDSo

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017