Drukāt šo lapu

Ugunsgrēkā Carnikavā cietis cilvēks (papildināta)

Ugunsgrēkā Carnikavā cietis cilvēks (papildināta) Foto: arhīvs
2017. gada 13. novembris, 11:37

Sestdien vakarā Carnikavā aizdegusies dārza māja 20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēku bīstamu padarīja fakts, ka dzirksteles stiprā vēja dēļ apdraudēja arī blakus esošās ēkas un netālu esošo gāzes vadu, tomēr ugunsdzēsējiem tos izdevās no liesmām nosargāt.

Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien VUGD saņēma vēl vienu izsaukumu uz Carnikavas novadu – divstāvu neapsaimniekotā fermā bija deguši atkritumi.

Aizvadītās nedēļas nogalē Pierīgā reģistrēti vēl vairāki ugunsgrēki. Budeskalnu ielā Salaspilī šķūnī bija aizdegušās sadzīves mantas, Babītes novada Salas pagastā degušas koka paletes, Fabrikas ielā Jūrmalā – atkritumi atklātā teritorijā, bet Slokas ielā – divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvokļa virtuvē uz plīts bez uzraudzības atstāts ēdiens.

Vēl VUGD darbinieki Dienvidu ielā Salaspilī no piektā stāva dzīvokļa balkona demontējuši skārda loksni, bet Laurenču ielā Siguldā un Ātrajā ielā Jūrmalā aizvākuši ceļa braucamajai daļai un ietvei pārkārušos aizlūzušus koka zarus.