Šorīt ugunsgrēkā Salaspilī gājis bojā cilvēks (papildināta)

(Komentēt)
Šorīt ugunsgrēkā Salaspilī gājis bojā cilvēks (papildināta) Foto: arhīvs
6. decembris, 11:18

Trešdien plkst. 5.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Meža ielu Salaspilī, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums.

Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka no otrā stāva dzīvokļa nāk dūmi, deg grīda viena kvadrātmetra platībā, sega un dīvāns. Piedūmotajā dzīvoklī tika atrasts viens cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi.

Līdztekus no ēkas trešā stāva glābēji evakuēja četrus cilvēkus. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.42.

Pēc VUGD sniegtās informācijas, notikuma vietā strādāja 10 ugunsdzēsēji, bet plašāka informācija par notikušā ugunsgrēka iemesliem šobrīd nav zināma, to skaidros Valsts policija.

Salaspils pašvaldības policijas priekšnieks Dzintars Strožs precizēja, ka, VUGD un Valsts policijas (VP) darbiniekiem iekļūstot dzīvoklī, piedūmotā istabā atrasts vīrietis bez dzīvības pazīmēm. NMPD darbiniekiem viņu neizdevās reanimēt. Iespējams, vīrietis bija aizmidzis ar cigareti, un sākusi gruzdēt sega, atklātas liesmas istabā nebija.

Pašvaldības policijas palīdzība notikuma vietā nebija nepieciešama. Vīrietis pašvaldības policijas redzeslokā iepriekš bija nonācis kā persona, kas regulāri lieto alkoholiskos dzērienus un traucē sabiedrisko kārtību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD Latvijā saņēmis 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

(papildināta ar 5.-6. rindkopu)

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mācēt cienīt vecas lietas. Velosipēds braukšanai uz banku vai kartupeļu vešanai aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/ipIZjRpXIM
aprinkislv
Olaines novadā – tikai vienu vidusskolu? aprinkis.lv/sabiedriba/izg… pic.twitter.com/B89WiT29C8

Twitter Citi raksta

Sigulda_Thrills
Sasildi kādu ar sirsnīgu dāvanu Ziemassvētkos! Decembrī Siguldas Tūrisma centrā, Ausekļa ielā 6 norisinās tirdziņš… twitter.com/i/web/status/9…
Marupes_novads
Sveicam mūsu Jaunmārupes pamatskolas skolēnu SMU Dabas draugi par izcīnīto uzvaru nominācijā Sociāli atbildīgākais… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Lepojamies! Siguldas novads ieņem pirmo vietu pasaulē pēc ziemas olimpisko medaļu skaita uz iedzīvotāju skaitu:… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2017