Šorīt ugunsgrēkā Salaspilī gājis bojā cilvēks (papildināta)

(Komentēt)
Šorīt ugunsgrēkā Salaspilī gājis bojā cilvēks (papildināta) Foto: arhīvs
2017. gada 6. decembris, 11:18

Trešdien plkst. 5.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Meža ielu Salaspilī, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums.

Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka no otrā stāva dzīvokļa nāk dūmi, deg grīda viena kvadrātmetra platībā, sega un dīvāns. Piedūmotajā dzīvoklī tika atrasts viens cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi.

Līdztekus no ēkas trešā stāva glābēji evakuēja četrus cilvēkus. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.42.

Pēc VUGD sniegtās informācijas, notikuma vietā strādāja 10 ugunsdzēsēji, bet plašāka informācija par notikušā ugunsgrēka iemesliem šobrīd nav zināma, to skaidros Valsts policija.

Salaspils pašvaldības policijas priekšnieks Dzintars Strožs precizēja, ka, VUGD un Valsts policijas (VP) darbiniekiem iekļūstot dzīvoklī, piedūmotā istabā atrasts vīrietis bez dzīvības pazīmēm. NMPD darbiniekiem viņu neizdevās reanimēt. Iespējams, vīrietis bija aizmidzis ar cigareti, un sākusi gruzdēt sega, atklātas liesmas istabā nebija.

Pašvaldības policijas palīdzība notikuma vietā nebija nepieciešama. Vīrietis pašvaldības policijas redzeslokā iepriekš bija nonācis kā persona, kas regulāri lieto alkoholiskos dzērienus un traucē sabiedrisko kārtību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD Latvijā saņēmis 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

(papildināta ar 5.-6. rindkopu)

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
@LV_portals Kārlis Kangeris: Būtībā valsts VDK aģentus ir slēpusi vai sargājusi aprinkis.lv/sabiedriba/dzi… pic.twitter.com/3fBdIKRIR7
aprinkislv
Carnikavas novadā @Carnikavas_nov stiprina Gaujas krastu aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/x7tzgiQR8L
aprinkislv
@Maris_Zanders Šomēnes publikai priekšā tika likts pētījums "Bērnu un pusaudžu (9–16 gadi) medijpratība". Viegli pr… twitter.com/i/web/status/9…

Twitter Citi raksta

NBD_LV
Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā ir apskatāma Ķekavas mākslas skolas audzēkņu izstāde. Oranžērijas darba... fb.me/N7faE5xO
Marupes_novads
Visā Latvijā notiks Skaistuma dienas smagi slimu bērnu māmiņām: goo.gl/eCwG8Q pic.twitter.com/LFqtT75hfi
Sigulda_Thrills
Ieliec latvisku spēku Nameja gredzenā - uzpin pats savu gredzenu vai kulonu, kopā ar @BaltuRotas meistaru! Vēl ir i… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018